Nasze wsparcie to Twój sukces w biznesie!

Zaprezentuj siebie i swój biznes w audycji, która dociera do crème de la crème Polskich przedsiębiorców. 

Cele, które pomożemy Ci zrealizować

Dotarcie do klienta

Udział w naszych audycjach to gwarancja dotarcia z Twoim przekazem do osób, które nie tylko podejmują kluczowe decyzje w największych firmach, ale stanowią czołówkę polskiego biznesu. 

Poszerzenie networku

Łączymy Twoje wystąpienie w audycji z dostępem do osobistych kontaktów Macieja, ułatwiając dotarcie do osób, które skutecznie pomogą budować Twój biznes i wartościowy network. 

Budowanie marki

Prezentując się w audycji, budujesz osobistą wiarygodność, która wspiera nawiązywanie nowych relacji biznesowych i dociera z wizerunkiem Twojej marki do szerokiego grona odbiorców. 

Znalezienie inwestycji

Skutecznie łączymy kapitał z dobrymi pomysłami biznesowymi. Jesteś inwestorem szukającym inwestycji, lub szukasz kogoś, kto zainwestuje w Twój biznes? Ułatwiamy znalezienie idealnej pary. 

Nasza oferta dla Ciebie

01.

Wywiad
 • Prezentujemy w audycji Ciebie oraz Twoją firmę.
 • Projektujemy wywiad tak, aby zrealizować Twoje cele.
 • Wspieramy zasięg wywiadu z Tobą za pomocą dodatkowych działań reklamowych (opcja).

02.

Partnerstwo
 • Prezentujemy Twoją firmę jako partnera audycji w formie audio oraz wideo.
 • Twoja marka pojawia się w kontekście wywiadu z osobami znanymi w środowisku biznesowym.
 • Możemy wesprzeć Twoją ofertę przy użyciu płatnej promocji.

03.

Promocja
 • Wspólnie tworzymy edukacyjny cykl skierowany do Twojej grupy odbiorców.
 • Możesz zaprezentować kilka osób z Twojej firmy, oraz kilka tematów rozmów.
 • Automatycznie uzyskujesz status Partnera całego cyklu.

Wolisz współpracować z Maciejem indywidualnie? To możliwe! 

Korzyści współpracy z nami

Dotarcie do szerokiego grona decydentów

Nasza audycja dociera do czołówki polskiego biznesu. Dzielimy się z Tobą tym wartościowym zasięgiem i jego przedsiębiorczym potencjałem. 

Biorąc udział w audycji, zarówno Ty, jak i Twój biznes stajecie się widoczni dla osób, które mają możliwość wesprzeć wasz wzrost i rozwój. Jak to robimy? Będziesz wszędzie tam, gdzie przedsiębiorcy szukają inspiracji, kontaktów i pomysłów na inwestycje. Od Onetu przez LinkedIn, Biznes24, Patronite Audio, Spotify, Lection czy nasz Newsletter - dzięki tym kanałom zaczniesz istnieć na radarze osób, które ciągle szukają nowych, wartościowych projektów i współprac. Jest to jedyne w swoim rodzaju wsparcie, którego potencjał pomoże Ci zrealizować cele biznesowe.

Zdobędziesz nowych klientów

Pozyskiwanie nowych klientów to trudne zadanie. Niezależnie od tego, czy dopiero budujesz swoją bazę, czy poszukujesz nowych kontaktów, udział w audycji wesprze Twoje działania. 

Każdego dnia docieramy z naszym przekazem do przedstawicieli największych firm w Polsce! Udostępniamy Ci narzędzia, dzięki którym zaczniesz efektywniej realizować swoje cele sprzedażowe.

Poprawisz wiarygodność i rozpoznawalność

Będąc przedsiębiorcą, doskonale wiesz jak ważna jest wiarygodność w biznesie. Dzięki niej, budujesz rozpoznawalność i silne relacje z klientami. Przekłada się to na wzrost i rozwój Twojej działalności. 

Udział w wywiadzie z Maciejem, wejście w rolę partnera audycji lub stworzenie z nami cyklu edukacyjnego skierowanego do Twojej grupy odbiorców, to idealne narzędzia do budowania wiarygodności i pozytywnej rozpoznawalności biznesowej. 

Nawiążesz nowe relacje i poszerzysz network

Stworzenie wartościowego networku w biznesie potrafi zrewolucjonizować sposób, w jaki działa przedsiębiorstwo. Wartościowe kontakty to nie tylko potencjał sprzedażowy. To też dostęp do bezcennych zasobów wiedzy i doświadczeń innych ludzi. 

Maciej dzieli się z Tobą swoimi kontaktami osobistymi, aby aktywnie wspierać budowanie Twojego, spersonalizowanego networku. Co więcej, Twoja obecność w Zaprojektuj Swoje Życie ustawi Cię na mapie przedsiębiorczych możliwości. Zaczniesz być rozpoznawalny, Twój produkt, usługa lub historia mają szansę dotrzeć do wpływowych inwestorów, firm lub potencjalnych nabywców. 

Zobaczysz trwały i długofalowy efekt

Będąc przedsiębiorcą szukasz rozwiązań, które pozytywnie wpłynął na Ciebie i Twój biznes. Zależy Ci na trwałych i długofalowych efektach, które przełożą się na rozwój i sukces.

Podejmując współpracę z nami, zostawiasz swój ślad w najważniejszym i najbardziej wpływowym medium - w Internecie. Każdy nowy widz, słuchacz czy czytelnik, który trafia na Zaprojektuj Swoje Życie, będzie miał nieograniczony dostęp do wywiadów i treści, które wspólnie z Tobą stworzyliśmy. Oznacza to, że niezależnie od upływu czasu, Twój przekaz będzie powiększał swoje zasięgi!

Każdego dnia nasza grupa odbiorców rośnie. A wraz z nią Twój network o potencjał promocyjno-sprzedażowy. 

Najlepsza oferta dla zdecydowanych

Nie ukrywamy, że liczba naszych odbiorców, współprac i projektów cały czas rośnie. Żaden to sekret, że wraz z rozwojem, nasz cennik będzie się zmieniał, a nasze usługi będą coraz bardziej wartościowe. 

Nasi klienci wiedzą czego chcą. I podejmując działanie dostają to w najlepszej cenie. Jeśli i Tobie zależy na najatrakcyjniejszej ofercie, skontaktuj się z nami już dziś. Czas to pieniądz. I ani jednego ani drugiego nie należy marnować. 

Proces współpracy

01
Zgłoś się do nas

Skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy Ci pomóc. To pierwszy krok do pozytywnych zmian w Twoim biznesie. Jeśli nie widzisz produktu, który odpowiadałby Twoim potrzebom to daj nam znać - na pewno znajdziemy rozwiązanie! 

02
Porozmawiamy o Twoich celach

Chcemy znać Twoje potrzeby i cele biznesowe. Aby zrobić to najefektywniej, umówimy się z Tobą na wideorozmowę, podczas której określimy czy i w jakim zakresie możemy Cię wesprzeć. 

03
Otrzymasz propozycję współpracy

Zależy nam na najlepszym dopasowaniu oferty do Twoich potrzeb i celów. Otrzymasz od nas propozycję współpracy, w której proponujemy indywidualnie dobrane narzędzia, które pomogą osiągnąć Twoje założenia. 

Zawsze stawiamy na szczerość i transparentność. Jeśli uznamy, że proponowane przez nas usługi nie przyniosą oczekiwanych efektów, lub nasze drogi są zbyt rozbieżne, to od razu Cię o tym poinformujemy. 

04
Ustalimy termin nagrania

Czas zsynchronizować kalendarze. Wspólnie znajdziemy termin, w którym odbędzie się nagranie. Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne szczegóły, które ułatwią przygotowanie się do tego spotkania.

05
Dopracujemy materiał

Wszystkie materiały, zanim pojawią się u nas na kanale, przekazujemy do Ciebie. Dopiero po uzyskaniu Twojej akceptacji i wprowadzeniu sugerowanych zmian, materiał zostanie przekazany do publikacji. 

06
Opublikujemy wywiad

Twój wywiad trafia na nasz kanał!  Z niecierpliwością czekamy na ten dzień. To początek nowego, pozytywnego etapu w Twojej ścieżce przedsiębiorcy. Materiał ukazuje się na naszym kanale YouTube, dedykowanej stronie, Spotify, Apple Podcasts, Onet, Biznes24. Jest też promowany na naszych Social Media - LinkedIn, Facebook czy Instagram. 

07
Wesprzemy materiał płatną promocją (opcja)

Jesteś zadowolony z efektów, ale chciałbyś osiągnąć jeszcze więcej? Twój materiał ma potencjał i warto go wykorzystać. Dlatego oferujemy Ci możliwość wsparcia poszerzenia zasięgu przy użyciu płatnej promocji.

08
Uzyskasz długofalowy efekt

Nasza współpraca ma za zadanie zapewnić Ci trwałe efekty biznesowe. Każdy nowy widz, słuchacz czy czytelnik będzie miał nieograniczony dostęp do wywiadów i treści, które wspólnie stworzyliśmy. Niezależnie od upływu czasu, Twój przekaż będzie powiększał swoje zasięgi!

Stwórzmy razem

świetną Audycję

Jak już przebrnąłeś przez nasze teksty ofertowe, to zapraszam do mnie. Moje drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie. Stworzyłem audycję, abyśmy wspólnie mogli rosnąć jako przedsiębiorcy, znajdywać odpowiedzi na nurtujące nas pytania i projektować nasze sukcesy. 

Rozpoczynając swoją ścieżkę przedsiębiorcy, pamiętam towarzyszące mi poczucie zagubienia. Nawet teraz, lata później, z głową pełną wiedzy i doświadczeń, miewam chwile niepewności. Wierzę, że ten projekt da Ci nie tylko siłę i motywację do działania, ale będzie kluczem do Twojego zasłużonego sukcesu. Jeśli nie widzisz produktu, który odpowiada Twoim potrzebom, to koniecznie daj mi znać. Jestem przekonany, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie. 

Jeśli interesuje Cię współpraca indywidualna ze mną, zapraszam tutaj.

 • Marii Konopnickiej 6/220, 00-412 Warszawa
 • kontakt@zsz.media

Napisz, jak możemy Ci pomóc!

Imię i nazwisko*
Email*
Twoje cele związane z Audycją
0 of 350