Współpracuj z Maciejem Filipkowskim

W czym mogę Ci pomóc?

Co roku pomagam dziesiątkom przedsiębiorców w osiąganiu ich prywatnych oraz biznesowych celów. Jeżeli na swojej zawodowej ścieżce spotykasz się z poniższymi wyzwaniami, istnieje spora szansa, że wspólnie możemy je pokonać!

efektywność twojego biznesu

Twój biznes nie funkcjonuje tak, jak tego oczekujesz? Zespoły nie realizują postawionych przed nimi celów? Poszukajmy rozwiązania!

Efektywność osobista

Coraz więcej trudności sprawia Ci zarządzanie rosnącą organizacją? Chcesz skuteczniej i sprawniej delegować obowiązki na innych? Porozmawiajmy o tym!

wsparcie w sukcesji

Przekazujesz lub przejmujesz biznes rodzinny i potrzebujesz wsparcia w procesie sukcesji? Pomogę Ci skutecznie przeprowadzić cały proces.

Efektywność Twoich managerów

Chcesz, aby Twój zespół się rozwijał i każdego dnia podejmował odważne decyzje? Stwórzmy razem skuteczną kadrę managerską w Twojej firmie!

Innowacyjność firmy

Chcesz zbudować w swojej firmie kulturę innowacyjności, ale zespół uparcie trzyma się dawno wytyczonych torów? Zmieńmy to!

pozyskanie kapitału dla biznesu

Masz świetny startup lub działający biznes, ale potrzebujesz kapitału aby w pełni zrealizować swoją wizję? Wspólnie poszukajmy inwestorów.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Maciej Filipkowski i jestem ekspertem w dziedzinie biznesu i wdrażania innowacyjnych rozwiązań z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT, elektroniki konsumenckiej i rozrywki.

Mój projekt życiowy to przykład na to, że po piastowaniu wysokich stanowisk w globalnych korporacjach (takich ja Dell czy Samsung), można zacząć żyć według własnego scenariusza i stale próbować nowych rzeczy. Jednym z takich projektów jest właśnie audycja Zaprojektuj Swoje Życie, na której to stronie właśnie jesteście. Jeśli podoba wam się to co widzicie to koniecznie zapiszcie się do naszego newslettera.

Oprócz prowadzenie podcastu jestem również aktywnym aniołem biznesu w Polsce, podążam ścieżką rozwijania projektów i inwestycji od pomysłu do – czasem  – sukcesu. W swoim portfolio posiadam blisko 30 aktywnych inwestycji z branż FinTech,
InsurTech, MarTech, modeli SaaS czy market place, e-commerce, służby zdrowia, mody i dystrybucji. Dodatkowo jestem członkiem rad nadzorczych w prywatnych
przedsiębiorstwach oraz spółkach giełdowych oraz członkiem YPO Gold Poland.

Modele współpracy

Konsultacje jednorazowe

To pojedyncza, godzinna sesja dla przedsiębiorcy, który potrzebuje szybkiego wsparcia - porady, odpowiedzi na pytania. Weryfikacja wyzwania biznesowego, sprawdzenia możliwości uzyskania inwestowania lub nakreślenia dalszych możliwych kroków działania.

Mentoring indywidualny

To seria indywidualnych spotkań dla przedsiębiorców, którzy szukają szerszego spojrzenia na swój biznes. Metodycznie realizowany proces podczas którego wspólnie, w oparciu o analizy i follow up, rozwijamy strategię i ustalamy plan działania.

Grupa MasterMind

To seria grupowych spotkań przedsiębiorców na żywo online. Bezpośrednie i indywidualne wsparcie gdzie pod moim okiem i korzystając z synergii grupy liczącej maksymalnie 10 osób zagłębiasz się w Twoje tematy biznesowe i rozwiązujesz wyzwania z nimi związane. To również idealna przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami i inspiracje.

MasterMind w Twojej firmie

To seria grupowych spotkań moderowanych bezpośrednio u Ciebie. Jeśli zależy Ci na wypracowaniu innowacyjnych rozwiązań wraz z udziałem współpracowników lub ekspertów z zewnątrz, to formuła rozmów ukierunkowana na pracę grupowo-warsztatową, wokół różnych aspektów i wyzwań biznesowych, będzie idealnym rozwiązaniem.

Inspirujące wystąpienia

To mój sposób na dzielenie się wiedzą z szerokim gronem odbiorców. Jeśli szukasz inspirujących treści okraszonych humorem a przede wszystkim dużą dawką przykładów płynących z doświadczenia w zakresie zarządzania i aktywizacji przedsiębiorczości to moje wystąpienie będzie bardzo dobrym motywatorem.

Historie klientów

profile-pic

Mój przyjaciel i wspólnik polecił mi śledzenie podcastu i od tamtej pory jestem zagorzałym słuchaczem. W ten sposób dowiedziałem się również o możliwości mentoringu z Maciejem. Budowanie startupu od zera sprawia, że codziennie napotykam wszelkiego rodzaju wyzwania, a rozmowa z mentorem i świadomość, że jest ktoś na kogo można liczyć bardzo pomaga. Do tego tradycyjne rozbieranie na czynniki pierwsze, benchmarkowanie, bazowanie na doświadczeniu oraz szukanie źródła problemów to kluczowe elementy współpracy.

Tym bardziej gdy jest się z młodym przedsiębiorcą rzuconym na głęboką wodę i w tym wypadku przyspieszony "kurs" oraz ogłada biznesowa są wręcz wskazane. Jeśli chcesz współpracować z najlepszymi w tym zakresie to z pewnością trafiłaś/eś w dobre miejsce :)

Adam Zaorski , CEO, Corner
profile-pic

Maciej zmienił moje podejście do biznesu o 180 stopni, w kierunku nowoczesnych rozwiązań, optymalizacji i kreowania wizji. Do tego dzięki uczestnikom MasterMind zredefiniowałam źródła swoich problemów i wprowadzone przeze mnie zmiany już przynoszą efekty. Dotarłam do najlepszego wsparcia mojego biznesu i dzięki rekomendacji Macieja jestem na etapie tworzenia nowych bardziej zautomatyzowanych procesów.

Mirella Piwiszkis , właściciel Inspire
profile-pic

Mój znajomy polecił mi grupowe spotkania z Maciejem i to była bardzo dobra inwestycja :)
W biznesie cały czas pojawiają się wyzwania, a obecność w grupie MasterMind pozwala mi spojrzeć na nie często z innej perspektywy. Dlatego czym więcej różnorodnych doświadczeń w grupie - tym lepiej. Wymiana historii na spotkaniach pomaga rzucić nowe światło na sytuację i lepiej się jej przyjrzeć, zrozumieć i zmierzyć. Czasem jest to oczywista oczywistość, a czasem sygnał, że nad czymś trzeba jeszcze chwilkę popracować.

Emil Kędrek , Habys Sp. z o.o. Prezes Zarządu
profile-pic

Do współpracy z Maciejem zainspirowała mnie jego audycja a także chęć stworzenia międzynarodowego, skalowalnego biznesu, który osiągnie sukces! :) Ceniąc Macieja jako człowieka, przedsiębiorcę i inwestora chciałem poznać zewnętrzną opinie i usłyszeć co mam poprawić - otrzymałem to. Mamy świetny zespół ludzi z dużymi kontaktami międzynarodowymi, jednak cała platforma do momentu startu była na mojej głowie, a ludzie z prezentacji to wizytówka. Wskazówki przyjęte. Ja zawsze jestem niepoprawnym optymistą, ale Maciek dał mi ,,jeszcze większego kopa". Wiem co jest do poprawy i działam. Liczę też na więcej :)

Patryk Przewodowski , CEO & Founder
profile-pic

Wywiad z Maciejem znalazłem na Youtube. Współpraca z nim okazała się cennym wsparciem przy startup'ie, który wymagał przejścia do kolejnego etapu. Maciej pomógł zoptymalizować model biznesowy wskazując jego słabe strony. Działamy dalej, aby urzeczywistnić projekt na większą skalę :)

Bartosz Palasek , Insight Factory Bartosz Palasek
  • Marii Konopnickiej 6/220, 00-412 Warszawa
  • kontakt@zsz.media

Napisz, jak możemy Ci pomóc!

Imię i nazwisko*
Email*
Twoje cele związane z Audycją
0 of 350