Nazywam się
Maciej Filipkowski.

Pomogę Ci żyć według własnego scenariusza i rozwijać biznes.

Maciej Filipkowski

Bycie przedsiębiorcą to ciągłe wyzwania. Pomogę Ci dostrzec w nich szansę na rozwój i biznesowy wzrost.
Podzielę się z Tobą wiedzą i strategiami, które poznałem i sprawdziłem przez lata pracy w korporacjach, ze startupami i przedsiębiorcami, takimi jak Ty. Dzięki temu nie tylko zmienisz perspektywę na biznes, ale zyskasz niezbędne narzędzia do efektywnego działania, strategicznego rozwoju i zwiększenia zysków.

W czym mogę Ci pomóc?

TWOJE WYZWANIA

Szukasz nowej perspektywy na biznesowe wyzwania? Zaproponuję sprawdzone strategie, podzielę się doświadczeniem
i będę wsparciem w realizowaniu Twoich celów.EFEKTYWNY LEADERSHIP

Chcesz z większą pewnością realizować strategię biznesową? Pokażę Ci ścieżki, które prowadzą do efektywnego działania
i lepszego leadershipu. Zakwestionuję status quo i zadam niejedno trudne pytanie.

SAMOTNOŚĆ PRZEDSIĘBIORCY

Brakuje Ci sprzymierzeńców na przedsiębiorczej drodze? Pokażę Ci rozwiązania, które zyskały uznanie wśród najefektywniejszych ludzi biznesu. Pomogę zbudować wartościowe, oparte na zaufaniu relacje z innymi przedsiębiorcami.

MASTERHUB

Dołącz do sieci polskich przedsiębiorców, przyśpiesz swój biznesowy i osobisty wzrost. Zostań częścią społeczności MasterHUB i w pełni wykorzystaj potencjał swojego biznesu. Zadbaj o rozwój osobisty i odkryj wartość wzajemnego wsparcia.

PODZIEL SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM

Nagraj serię ekspercką z Zaprojektuj Swoje Życie.

DAJ SIĘ POZNAĆ

Biorąc udział w audycji, zarówno Ty, jak i Twój biznes stajecie się widoczni dla osób, które mają możliwość wesprzeć wasz wzrost i rozwój. Jak to robimy? Będziesz wszędzie tam, gdzie przedsiębiorcy szukają inspiracji, kontaktów i pomysłów na inwestycje.

SPOTKAJMY SIĘ

Budowanie wartościowych relacji i silnego networku to klucz do biznesowego i osobistego wzrostu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich celach, wyzwaniach i planach.

Moja droga.

Pierwsze lekcje biznesu i budowania przedsiębiorczych relacji przyswoiłem, gdy pracowałem jako barman w nowojorskim klubie. Byłem trochę jak Tom Cruise w filmie Koktajl. 

Kolorowe drinki szybko zmieniłem na dobrze skrojone garnitury i odległe podróże służbowe. Przez ponad 20 lat piastowałem wysokie stanowiska w globalnych korporacjach, takich jak DELL i Samsung. Stałem się ekspertem wdrażania innowacyjnych rozwiązań w branży IT, elektroniki użytkowej i rozrywki.

Kilka lat temu służbowy garnitur zamieniłem na kolorową (i jakże wygodną) koszulkę od Desigual. Jestem przykładem tego, że można żyć według własnego scenariusza i stale próbować nowych rzeczy. Stworzyłem i prowadzę audycję Zaprojektuj Swoje Życie, którą obecnie z dumą mogę nazwać biznesem.

Oprócz prowadzenia podcastu jestem również aktywnym aniołem biznesu. Podążam ścieżką rozwijania projektów i inwestycji od pomysłu do sukcesu. W swoim portfolio posiadam blisko 30 aktywnych inwestycji z branż FinTech, InsurTech, MarTech, modeli SaaS czy market place, e-commerce, służby zdrowia, mody i dystrybucji.  Co więcej, jestem też członkiem rad nadzorczych w prywatnych przedsiębiorstwach oraz spółkach giełdowych. Należę do stowarzyszenia YPO Poland Gold gdzie poszerzam swoją przedsiębiorczą perspektywę i aktywnie uczestniczę w dzieleniu się biznesową wiedzą. 

Nie wierzę w work-life balance i nie planuję przejść na emeryturę. Projektuję swoje życie i działania biznesowe wokół rozwoju, nowych doświadczeń i dobrych ludzi

Zapisz się do Newslettera...

i zyskaj dostęp do niepowtarzalnego źródła inspiracji i eksperckiej wiedzy biznesowej. 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie ZSZ.Media Maciej Filipkowski S.K.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marii Konopnickiej 6/220. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nasza współpraca

“Nie siedź, czekając, aż szansa do Ciebie przyjdzie. Wstań i stwórz ją.”

MADAM C.J. WALKER

W swojej karierze niejednokrotnie szukałem nowych, ciekawych możliwości, perspektyw i rozwiązań. Teraz pomagam innym je znaleźć

W czym mogę Ci pomóc?

Chcesz efektywnie rozwijać firmę, budować pewność biznesową lub szukasz szerszej perspektywy na przedsiębiorcze wyzwania? 
Napisz do mnie!

0 of 350