Startup, który zmienia polski system opieki zdrowotnej – Jutro Medical – Adam Janczewski

10 lutego 2022 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Dzisiejszym gościem audycji jest Adam Janczewski, założyciel startupu, który wprowadzi innowacje w służbie zdrowia w Polsce i zmieni jej przyszłość – Jutro Medical

Adam poniósł w życiu niejedną porażkę. Zmagał się też z problemami zdrowotnymi, które wywrócił jego świat do góry nogami. Te lekcje ukształtowały go jako człowieka, ale też jako przedsiębiorcę. 

Zapraszamy na rozmowę pełną optymizmu, ciekawych przemyśleń i biznesowej wiedzy.

JUTRO MEDICALhttps://jutromedical.com/

Książka polecana przez gościa:

Z tego odcinka audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:

  • Czym jest Save My Time?
  • Co sprawiło, że to narzędzie odniosło sukces?
  • Jak wyglądały początki Adama jako przedsiębiorcy?
  • Kiwi Jobs – korzyści z pracy na etacie
  • Jutro Medical – jak Adam wpadł na pomysł założenia biznesu, który ma potencjał zmienić oblicze polskiej opieki zdrowotnej i wprowadzić innowacje w ochronie zdrowia?
  • Jak kryzys zdrowotny ukształtował Adama?
  • Jak Adam przygotowywał się do założenia Jutro Medical?
  • Co odróżnia przychodnię Jutro Medical od innych placówek?
  • Inwestorzy – jak pozyskuje się fundusze na taki projekt jak Jutro Medical?
  • Proaktywna opieka – jak Adam widzi przyszłość opieki zdrowotnej?

Notatki z odcinka

Projektowanie życia Adam określa jako ciąg pozytywnych sprzężeń zwrotnych. Wszystko zaczęło się jak miał 9 lat i w jego ręce wpadła książka o HTML. Będąc w drugiej klasie podstawówki, stworzył pierwszą stronę internetową. Podobała mu się możliwość tworzenia wynikająca z tego, czego się mógł nauczyć. 

PIERWSZY BIZNES ADAMA JANCZEWSKIEGO Z JUTRO MEDICAL

Pierwszy udany biznes Adam stworzył z kolegą. Mieli wtedy po 19 lat i byli zafascynowani koncepcją czasu. Tak powstało Save My Time. Początkowo narzędzie miało być przeznaczone do ich prywatnego użytku. Obecnie ma ono wielu oddanych użytkowników. Aplikacja stała się sukcesem dzięki wytrwałości jej twórców. 

PROBLEMY ZDROWOTNE INSPIRACJĄ DO INNOWACJI W OCHRONIE ZDROWIA

Adam zaczął szukać pracy etatowej. Skierował swoje kroki do Kiwi Jobs. Po 18 miesiącach pracy miło miejsce wydarzenie, które zmieniło jego życie. Podczas kontrolnej wizyty u okulisty, okazało się, że ma poważną wadę siatkówki, która może spowodować całkowitą utratę wzroku. Powrót do zdrowia był bardzo wymagającym czasem dla naszego gościa. 

JUTRO MEDICAL

Ten kryzys zdrowotny w pewnym sensie ukształtował go na nowo. Projekt Adama Janczewskiego – Jutro Medical jest pochodną tych doświadczeń. Będąc w szpitalach i placówkach medycznych, obserwował, z jakimi wyzwaniami administracyjnymi zmagają się lekarze. Wtedy też zrodził się pomysł na zrewolucjonizowanie tego systemu.

Jutro Medical to przychodnia rodzinna, która opiekuje się tysiącami pacjentów bezpłatnie w ramach ubezpieczenia NFZ zarówno telemedycznie, jak i fizycznie w przychodni w Warszawie. Jest to przychodnia oparta na technologii i nowatorskim podejściu do pracy lekarzy i opieki nad pacjentami, dając pole do innowacji w branży medycznej. Obecnie firma zatrudnia 100 osób i ciągle rozszerza zakres usług. 

ADAM CHCIAŁBY, ABYŚCIE ZAPAMIĘTALI

Warto zrozumieć co powoduje, że jesteśmy szczęśliwi w środku. A jak już to pojmiemy, to warto jest robić więcej tego, co daje nam to uczucie. 

Jeśli ciekawi Cię branża medyczna – sprawdź także audycję z Adamem Goszczyńskim, Dyrektorem Medycznym firmy farmaceutycznej IPSEN Poland.

?ZAPISZ SIĘ DO SPOŁECZNOŚCI ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES 

Zapisz się: https://zaprojektujswojbiznes.pl/spolecznosc-zsb/  

Bezczynność nie generuje sukcesu. W ZSB doskonale wiemy, że wartościowe społeczności to główny katalizator zmian. Dlatego chcemy zaprosić Cię do współtworzenia networku, którego połączone strategie, wiedza i doświadczenia, pomogą rozwinąć Twój biznes. Wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, uzupełniamy swoje kompetencje, dzielimy rozwiązaniami, które działają w życiu i biznesie.

? NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *