Jak polubić robienie nieprzyjemnych rzeczy? Przemek Górczyk

30 maja 2024 Zaprojektuj Swoje Życie

Przemek Górczyk to autor jednego z najpopularniejszych obecnie podcastów w Polsce. 

Na swoim koncie ma ponad trzysta rozmów z ludźmi, którzy robią pasjonujące rzeczy: naukowcami, sportowcami, przedsiębiorcami, influencerami. Dziś po raz pierwszy usiadł po drugiej stronie mikrofonu w audycji Zaprojektuj Swoje Życie. 

Twórca, przedsiębiorca i były ekstremalny skater, który im więcej pracuje, tym bardziej jest z tego dumny. Przemek nie czuje potrzeby oddzielania życia osobistego od zawodowego i uważa, że work-life balance nie istnieje, stawia na ciągły rozwój i dobre relacje – zwłaszcza z samym sobą, stara się być perfekcyjny, ale w bezpiecznych granicach, a przede wszystkim ceni dobre rozmowy z ciekawymi ludźmi. 

Rozmawiamy o tym, dlaczego Przemek zdecydował się wejść w świat podcastingu, do czego dąży i jak ważne są dla niego pieniądze. Przemek opowiada także, czy czyta komentarze, kto go najbardziej inspiruje i skąd czerpie siłę i determinację do działania. 

Zaglądamy też na backstage Przemek Górczyk Podcast i podglądamy proces powstawania odcinków oraz organizację w zespole Przemka. 

Chcesz się dowiedzieć, jak naprawdę wygląda codzienność topowego podcastera? 

Obejrzyj najnowszy odcinek audycji Zaprojektuj Swoje Życie!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *