PRZEGLĄD WRZEŚNIA Z ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE

29 września 2021 Maciej Filipkowski

Wrzesień to nie tylko ciekawe i inspirujące odcinki audycji Zaprojektuj Swoje Życie. To także (a może przede wszystkim) miesiąc, w którym uruchomiliśmy bardzo ważny dla nas projekt – Społeczność Zaprojektuj Swój Biznes! Nasze zaangażowanie sięgnęło zenitu, aby móc udostępnić Ci treści, które się tam znajdują. 

Doskonale wiemy, że wartościowe społeczności to główny katalizator zmian. Dlatego zapraszamy Cię do współtworzenia networku, którego połączone strategie, wiedza i doświadczenia pomogą rozwinąć Twój biznes. 

Wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, uzupełniamy swoje kompetencje, dzielimy się rozwiązaniami, które działają w życiu i biznesie. 

Tylko do końca września mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę na ceny naszych pakietów! 

Przygotowaliśmy kody rabatowe, pozwalające korzystać z pełnego potencjału społeczności w dużo atrakcyjniejszych cenach! Kody są ważne tylko do 30 września – to ostatni moment na zapisanie się do Społeczności w takiej cenie – gwarantujemy, że taka promocja już się nie powtórzy.

Twoje rabaty na pakiety:

➡Dostęp roczny – rabat 40%

Kupując dostęp do Społeczności Zaprojektuj Swoje Życie na rok z góry, otrzymasz aż 40% rabatu! Taka cena więcej się nie powtórzy. 

Zamiast 1230 PLN zapłacisz tylko 738 PLN. Mini cena za mega wartość. Po roku subskrypcja odnowi się automatycznie w naszej standardowej cenie 1230 PLN. 

Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy, że:

 1. Wejdziesz na stronę: https://zaprojektujswojbiznes.pl/sklep/subskrypcje/spolecznosc/spolecznosc-zsb-dostep-roczny/ 
 2. Klikniesz DOŁĄCZ TERAZ
 3. Przed zakupem dodasz kod kuponu: RJB6F982 

➡Dostęp miesięczny – rabat 33% przez następne 12 miesięcy

Zamiast 123 PLN zapłacisz 81,42 PLN brutto! Comiesięczna płatność jest automatyczna, także nie musisz się martwić, że ominą Cię nowe treści na Zaprojektuj Swój Biznes. Płatność możesz anulować w każdej chwili. 

Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy, że:

 1. Wejdziesz na stronę: https://zaprojektujswojbiznes.pl/sklep/subskrypcje/spolecznosc/spolecznosc-zsb-dostep-miesieczny/
 2. Klikniesz DOŁĄCZ TERAZ
 3. Przed zakupem dodasz kod kuponu: CJ4ZFBG8 

Wszystkie ceny w naszym sklepie są cenami brutto. Po dokonaniu zakupu na podany adres e-mail otrzymasz fakturę (imienną lub VAT, jeśli podasz NIP), na której kwota, którą płacisz, będzie kwotą brutto. 

Niezależnie od wybranego pakietu otrzymasz też dostęp do naszej grupy na SLACKu, gdzie dzielimy się informacjami, nowymi materiałami i wiedzą. Członkowie społeczności i niektórzy gościa audycji wymieniają się tam przemyśleniami i  lifehackami. 

Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie ułatwi wam dostęp do ulubionych treści, ale także pomoże odkryć nowe, jeszcze nieodsłuchane odcinki. 

Zaprojektuj Swój Biznes

Od września wszystkie odcinki Zaprojektuj Swoje Życie są dostępne tylko dla członków Społeczności. Zapisz się już dziś, aby skorzystać z promocyjnej ceny i zacząć projektować swój biznesowy wzrost.

Jak wykorzystać kryzys na korzyść firmy – Radosław Drzewiecki – https://zaprojektujswojbiznes.pl/jak-zdigitalizowac-firme-doradcza-radoslaw-drzewiecki/ 

Radosław Drzewiecki od ponad 16 lat zajmuje się transformacjami Lean. Założył firmy Leanpassion, gdzie skutecznie pomagają w podnoszeniu efektywności procesów i zaangażowania zespołu. Pandemia gwałtownie przyspieszyła proces wprowadzania digitalizacji do jego biznesu. Te działania bardzo pozytywnie wpłynęły na przedsiębiorstwo.

Z tego odcinka dowiesz się:

 • Jakie działania podjąć, aby zabezpieczyć się przed kryzysem, zanim będzie miał miejsce? 
 • Od czego zacząć digitalizację firmy? Skąd czerpać wiedzę?
 • Na co zwrócić szczególną uwagę przy wprowadzaniu dużych zmian w firmie?
 • Jak digitalizacja wpływa na sposób zatrudniania pracowników?
 • Jak przedsiębiorca może wykorzystać kryzys na korzyść biznesu?

Jak efektywnie pozyskać finansowanie dla biznesu – Piotr Smoleń – https://zaprojektujswojbiznes.pl/jak-efektywnie-pozyskac-finansowanie-dla-biznesu-piotr-smolen/ 

Piotr Smoleń to współzałożyciel i Prezes Zarządu polsko-brytyjskiego startupu z sektora fintech – Symmetrical.ai, który uzyskał 6 milionów dolarów od inwestorów w rundzie seedowej. 

Z tej rozmowy uzyskasz praktyczne rady i wskazówki na znalezienie inwestora i pozyskanie finansowania.

Dowiesz się:

 • Jak znaleźć dobrych inwestorów – framework Piotra, który pomógł mu uzyskać miliony dolarów na Symmetrical.ai 
 • Od czego zacząć poszukiwanie inwestora?
 • Co, jako przedsiębiorca, możesz zrobić, aby Twój biznes stał się bardziej interesujący dla inwestorów?
 • Czym jest Product-Market Fit i jak wesprze Cię w pozyskiwaniu inwestora? 
 • Czego inwestorzy oczekują od founderów i właścicieli biznesów?

Jakie są nadchodzące trendy na rynku nieruchomości – Adam Sobczak – https://zaprojektujswojbiznes.pl/jakie-sa-nadchodzace-trendy-na-rynku-nieruchomosci-adam-sobczak/ 

Adam Sobczak to CEO Cenatorium. Jego firma dostarcza infrastrukturę informacyjną dla polskiego rynku nieruchomości. Każda transakcja na nieruchomościach w kraju trafia do ich bazy danych. 

W tym odcinku dowiecie się, jakie obecnie panują trendy na rynku nieruchomości. Odpowiemy też na kilka interesujących pytań. Dowiesz się:

 • Czy nadal warto inwestować w nieruchomości?
 • Jakie nietypowe nieruchomości znajdują się w portfelu naszego gościa?
 • Jaki jest jeden z najważniejszych czynników wpływających na ceny nieruchomości mieszkaniowych i usługowych?
 • Jak pandemia wpłynęła na rynek nieruchomości?
 • Przyszłości nieruchomości biurowych – czy grozi im bankructwo?
 • Patodeweloperka – czy miniaturyzacja to nieunikniona przyszłość mieszkań?

Efektywne praktyki inwestowania według doświadczonego inwestora – Maciej Noga – https://zaprojektujswojbiznes.pl/efektywne-praktyki-inwestowania-wedlug-doswiadczonego-inwestora-maciej-noga/ 

Maciej Noga to o przedsiębiorca, inwestor i ekspert HRTech. W swojej karierze zainwestował w ponad 50 startupów. Jego praktyczna wiedza ma potencjał zmiany perspektywy nawet doświadczonego inwestora. Oprócz wartościowych rad, Maciej dzieli się też swoją formatką z pitchdeckami dla founderów!

Z tego odcinka dowiesz się:

 • Czym Maciej kieruje się przy wyborze inwestycji do swojego portfela?
 • Czerwone flagi przy wyborze inwestycji – na co zwrócić uwagę, zanim podpiszesz umowę z founderem?
 • Jesteś founderem? Dowiedz się, co może zniechęcić inwestorów do Twojego biznesu.
 • Jaki jest realny czas oczekiwania na zysk z inwestycji?
 • Jak często i jakie kwoty inwestować?
 • Czy wizja ma potencjał inwestycyjny?
 • Jesteś początkującym inwestorek? Maciej podpowiada, od czego zacząć.

Czym kierować się przy wyborze inwestycji – Marerk Wylon – https://zaprojektujswojbiznes.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-inwestycji-marerk-wylon/ 

Marek Wylon jest przedsiębiorcą, który od 25 lat rozwija się w branży gamingowej. Jego spółki – Game Desire i Stribog Games nie tylko generują znaczne dochody, ale są ucieleśnieniem pasji i zaangażowania naszego gościa. 

Marek zajmuje się również inwestowaniem w innowacyjne spółki technologiczne oraz fundusze specjalizujące się w projektach technologicznych. 

Z tego odcinka dowiecie się:

 • Jak nasz gość podejmuje decyzje inwestycyjne, dzięki którym zarabia więcej, niż traci?
 • Jakie sumy inwestuje w poszczególne biznesy?
 • W co inwestuje i czy jego ostatnia, nietypowa inwestycja ma szansę na zarobek?
 • Na czym polega biznes gier i jak na nim zarobić?
 • Rola influencera w konwertowaniu użytkownika na gracza – sprawdzone metody Marka na marketing

Zaprojektuj Swoje Życie

Jak okiełznać światowe giełdy – Piotr Żółkiewicz – www.zaprojektujswojezycie.pl/128 

Inwestycje to całe jego życie. Piotr Żółkiewicz już w podstawówce przesiadywał w POKu lokalnego banku, gdzie sprawdzał notowania i rozmawiał z ludźmi, którzy mieli podobne zainteresowania. Swoją pasję przekuł w karierę. Jest współtwórcą sukcesu giełdowego spółki Medicalgorithmics S.A., którą rozwinął z 6-osobowej firmy do spółki o miliardowej kapitalizacji. 

Obecnie czas i energię poświęca stworzonemu przez siebie funduszowi inwestycyjnego — Zolkiewicz & Partners Inwestycje w Wartości FIZ.  

Zapraszamy na bardzo ciekawą rozmowę o inwestowaniu, wychodzeniu ze strefy komfortu i życiu według własnych zasad. 

Seryjny inwestor z awersją do nudy – Maciej Noga – www.zaprojektujswojezycie.pl/129 

Maciej Noga to współzałożyciel Grupy Pracuj, obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej i Partner Zarządzający Funduszu Innowacyjnego Pracuj Ventures. Specjalista w dziedzinie HRTech. Inwestuje, zasiada w radach nadzorczych i doradczych spółek z tego sektora oraz doradza zarządom dużych korporacji. 

Jeśli mielibyśmy wymienić wszystkie projekty, w które jest zaangażowany, to ten opis byłby nieskończenie długi. Aż trudno uwierzyć, że Maciej był kiedyś niezorganizowany! W dzisiejszym odcinku mówi o sile nawyków, swojej największej porażce inwestycyjnej i osiąganiu sukcesu dzięki przemyślanym rutynom i pasji. 

Integracja przeciwieństw jako sposób na przywództwo jutra – Jacek Santorski – www.zaprojektujswojezycie.pl/130

Ostatni rok był ogromnym wyzwaniem dla wielu z nas. Zmieniły się nasze priorytety, potrzeby u stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami. W dzisiejszym odcinku naszym gościem jest Jacek Santorski, psycholog społeczny i biznesu, były psychoterapeuta, od dwóch dekad mentor przedsiębiorców i top managerów. Podczas tej rozmowy poruszyliśmy takie tematy jak przywództwo przyszłości i zarządzenie w kryzysie. Rozmawialiśmy też o ludzkiej stronie biznesu.

Jacek podzielił się swoją, niezwykle cenną perspektywą na zmiany, z którymi musieliśmy się zmierzyć przez ostatnie miesiące. Opowiada, jak wpływają na każdego z nas, niezależnie od pracy, którą wykonujemy, czy piastowanego stanowiska. 

Zagrajmy w biznes! Jaka przyszłość czeka gry mobilne? Marek Wylon – www.zaprojektujswojezycie.pl/131 

Jakie są Twoje ulubione gry mobilne? Nasz dzisiejszy gość to prawdziwy król tego rynku. Swoją karierę zaczynał 25 lat temu, pokonał niejedno wyzwanie, poradził sobie z porażkami, zarobił miliony i nadal rozwija swój biznes. 

Marek Wylon to prezes Game Desire i Stribog Games. Jego praca to też jego pasja. Nie wyobraża sobie, aby mogło być inaczej. W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o wytrwałości i umiejętności nadążania za wiecznie zmieniającym się rynkiem gier. Dowiecie się jakie plany Marek ma na przyszłość i co sprawia mu największą przyjemność w byciu przedsiębiorcą.  Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *