PRZEGLĄD SIERPNIA Z ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE

2 września 2021 Maciej Filipkowski

Zawsze warto wracać do interesujących i motywujących rozmów. W sierpniu mieliśmy okazję gościć wiele wyjątkowych osób. 

Poznaliśmy alternatywny, pełen przygód sposób na życie, porozmawialiśmy o strategii Lean, poznaliśmy niezwykle interesującą historię Macieja Orłosia i obchodziliśmy urodziny Macieja Filipkowskiego (chyba nie trzeba wam go przedstawiać ?).

Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie ułatwi wam dostęp do ulubionych treści, ale także pomoże odkryć nowe, jeszcze nieodsłuchane odcinki. 

Zaprojektuj Swoje Życie

Ania i Bartek Dawidowscy – sprzedali mieszkanie i żyją na łodzi wartej tysiące dolarów – SailOceans – www.zaprojektujswojezycie.pl/124

Czasem spotykamy w życiu kogoś, z kim łatwiej realizuje się nawet najbardziej szalone marzenia. Ania i Bartek, już na początku znajomości, otwarcie powiedzieli sobie o swoich oczekiwaniach. Wspólnie zaczęli planować założenie rodziny i zakup łodzi, która miała stać się ich domem. Od ponad 5 lat żeglują wraz z dwoma synami po Karaibach. 

Radosław Drzewiecki – zniweluj patologie biznesowe w swojej firmie dzięki strategii Lean! – www.zaprojektujswojezycie.pl/125

W tym odcinku rozmawiamy o wszystkim – od przedsiębiorczości i milionowych obrotach, po lęki, ego i rozwój osobisty – dla Radka Drzewieckiego tematy tabu chyba nie istnieją! 

Nasz gość zachwycił otwartością i wysokim poziomem dojrzałości biznesowej. W tej rozmowie wspomina swoje początki w korporacji, gdzie po raz pierwszy zetknął się z Lean. Nowo odnaleziona pasja pchnęła go do założenia swojego biznesu – Leanpassion. 

Radek od ponad 16 lat zajmuje się transformacjami lean. Jego entuzjazm do tego tematu nie gaśnie, dając mu energię do tworzenia kolejnych interesujących projektów. 

Maciej Orłoś – odszedł z TVP, aby zaznać wolności słowa! – www.zaprojektujswojezycie.pl/126

?ODCINEK PETARDA! Ten wywiad cieszy się ogromną popularnością wśród naszych widzów i słuchaczy. 

Wasz ulubiony prowadzący stresował się niezmiernie przed nagraniem tego odcinka. Przecież nie codziennie nadarza się okazja do rozmowy z prawdopodobnie najlepiej rozpoznawalnym dziennikarzem w Polsce! 

Maciej Orłoś, niegdyś twarz Teleexpressu, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube, to fajny gość. Chętnie opowiada o swojej niespełnionej karierze aktorskiej, 25 latach w TVP i ambitnych planach na przyszłość. 

Zapraszamy was serdecznie na rozmowę z człowiekiem, który przedłożył wolność słowa nad swoją miłość do telewizji. 

Urodzinowe Solo – Maciej opuszcza Polskę?! – www.zaprojektujswojezycie.pl/127

Urodzinowe solo nie może odbyć się bez niespodzianek! Jest nią fakt, że popsuła się nam karta i zniknęła część nagranego materiału wideo ? 

Niezależnie od niepowodzeń, trudności i wyzwań, Maciej przed do przodu. To był dla niego rok zmiany perspektywy i dużej dozy pokory. 

W dzisiejszym odcinku opowiada o tym, jak ważne jest miejsce w procesie projektowania życia. Jego dotychczasowa ścieżka prowadziła go przez Trójmiasto, Nowy Jork i Warszawę. Od przeszklonych biur w korporacyjnych wieżowcach do 12-metrowego studia, gdzie do tej pory nagrywaliśmy audycję. Maciej dzieli się, jak te wszystkie miejsca wpłynęły na jego karierę i ukształtowały osobowość.

Zaprojektuj Swój Biznes

Anna Zarudzka – zawsze warto próbować – Boldare – www.zaprojektujswojbiznes.pl/anna-zarudzka

W naszej ostatniej rozmowie z Anną Zarudzką dowiedzieliśmy się między innymi o korzyściach płynących z kreowania własnej drogi przedsiębiorcy. W dzisiejszym odcinku Zaprojektuj Swój Biznes nasza gościni przybliży widzom i słuchaczom swoją firmę – Boldare. Mówi o tym, jak wygląda finansowa strona jej biznesu. Ania przybliża też zagadnienie alternatywnych sposobów zarządzania i jak mądrze dobrać wspólnika. 

Jeśli jesteście ciekawi jak:

  • Skąd pomysł na prowadzenie firmy w systemie holakratycznym?
  • Jakie rady ma Ania dla osób poszukujących wspólnika?
  • Czy w ogóle warto mieć wspólnika w biznesie?
  • Jak rozwija się Boldare? 

To zapraszamy na dzisiejszy odcinek!

Ania i Bartek Dawidowscy – ich usługi doceniają zarówno pasjonaci, jak i milionerzy – www.zaprojektujswojbiznes.pl/sailoceans

Anię i Bartka Dawidowskich poznaliście w 124 odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie. W dzisiejszej rozmowie przybliżamy ich profil biznesowy. Nasi goście nie dość, że czerpią radość z życia na łodzi, to jeszcze na tym zarabiają.

Po wysłuchaniu tej rozmowy będziecie wiedzieć:

  • Z jakich źródeł nasi goście czerpią dochody?
  • Jak rozwijają biznes i jakie mają plany na przyszłość?
  • Ile trzeba zapłacić, aby skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia?
  • Kim są ich klienci i jak do nich trafiają?

NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *