PRZEGLĄD SIERPNIA Z ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE

2 września 2021 Maciej Filipkowski

Zawsze warto wracać do interesujących i motywujących rozmów. W sierpniu mieliśmy okazję gościć wiele wyjątkowych osób. 

Poznaliśmy alternatywny, pełen przygód sposób na życie, porozmawialiśmy o strategii Lean, poznaliśmy niezwykle interesującą historię Macieja Orłosia i obchodziliśmy urodziny Macieja Filipkowskiego (chyba nie trzeba wam go przedstawiać 😁).

Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie ułatwi wam dostęp do ulubionych treści, ale także pomoże odkryć nowe, jeszcze nieodsłuchane odcinki. 

Zaprojektuj Swoje Życie

Ania i Bartek Dawidowscy – sprzedali mieszkanie i żyją na łodzi wartej tysiące dolarów – SailOceans – www.zaprojektujswojezycie.pl/124

Czasem spotykamy w życiu kogoś, z kim łatwiej realizuje się nawet najbardziej szalone marzenia. Ania i Bartek, już na początku znajomości, otwarcie powiedzieli sobie o swoich oczekiwaniach. Wspólnie zaczęli planować założenie rodziny i zakup łodzi, która miała stać się ich domem. Od ponad 5 lat żeglują wraz z dwoma synami po Karaibach. 

Radosław Drzewiecki – zniweluj patologie biznesowe w swojej firmie dzięki strategii Lean! – www.zaprojektujswojezycie.pl/125

W tym odcinku rozmawiamy o wszystkim – od przedsiębiorczości i milionowych obrotach, po lęki, ego i rozwój osobisty – dla Radka Drzewieckiego tematy tabu chyba nie istnieją! 

Nasz gość zachwycił otwartością i wysokim poziomem dojrzałości biznesowej. W tej rozmowie wspomina swoje początki w korporacji, gdzie po raz pierwszy zetknął się z Lean. Nowo odnaleziona pasja pchnęła go do założenia swojego biznesu – Leanpassion. 

Radek od ponad 16 lat zajmuje się transformacjami lean. Jego entuzjazm do tego tematu nie gaśnie, dając mu energię do tworzenia kolejnych interesujących projektów. 

Maciej Orłoś – odszedł z TVP, aby zaznać wolności słowa! – www.zaprojektujswojezycie.pl/126

📌ODCINEK PETARDA! Ten wywiad cieszy się ogromną popularnością wśród naszych widzów i słuchaczy. 

Wasz ulubiony prowadzący stresował się niezmiernie przed nagraniem tego odcinka. Przecież nie codziennie nadarza się okazja do rozmowy z prawdopodobnie najlepiej rozpoznawalnym dziennikarzem w Polsce! 

Maciej Orłoś, niegdyś twarz Teleexpressu, obecnie twórca internetowy prowadzący autorski kanał YouTube, to fajny gość. Chętnie opowiada o swojej niespełnionej karierze aktorskiej, 25 latach w TVP i ambitnych planach na przyszłość. 

Zapraszamy was serdecznie na rozmowę z człowiekiem, który przedłożył wolność słowa nad swoją miłość do telewizji. 

Urodzinowe Solo – Maciej opuszcza Polskę?! – www.zaprojektujswojezycie.pl/127

Urodzinowe solo nie może odbyć się bez niespodzianek! Jest nią fakt, że popsuła się nam karta i zniknęła część nagranego materiału wideo 😆 

Niezależnie od niepowodzeń, trudności i wyzwań, Maciej przed do przodu. To był dla niego rok zmiany perspektywy i dużej dozy pokory. 

W dzisiejszym odcinku opowiada o tym, jak ważne jest miejsce w procesie projektowania życia. Jego dotychczasowa ścieżka prowadziła go przez Trójmiasto, Nowy Jork i Warszawę. Od przeszklonych biur w korporacyjnych wieżowcach do 12-metrowego studia, gdzie do tej pory nagrywaliśmy audycję. Maciej dzieli się, jak te wszystkie miejsca wpłynęły na jego karierę i ukształtowały osobowość.

Zaprojektuj Swój Biznes

Anna Zarudzka – zawsze warto próbować – Boldare – www.zaprojektujswojbiznes.pl/anna-zarudzka

W naszej ostatniej rozmowie z Anną Zarudzką dowiedzieliśmy się między innymi o korzyściach płynących z kreowania własnej drogi przedsiębiorcy. W dzisiejszym odcinku Zaprojektuj Swój Biznes nasza gościni przybliży widzom i słuchaczom swoją firmę – Boldare. Mówi o tym, jak wygląda finansowa strona jej biznesu. Ania przybliża też zagadnienie alternatywnych sposobów zarządzania i jak mądrze dobrać wspólnika. 

Jeśli jesteście ciekawi jak:

  • Skąd pomysł na prowadzenie firmy w systemie holakratycznym?
  • Jakie rady ma Ania dla osób poszukujących wspólnika?
  • Czy w ogóle warto mieć wspólnika w biznesie?
  • Jak rozwija się Boldare? 

To zapraszamy na dzisiejszy odcinek!

Ania i Bartek Dawidowscy – ich usługi doceniają zarówno pasjonaci, jak i milionerzy – www.zaprojektujswojbiznes.pl/sailoceans

Anię i Bartka Dawidowskich poznaliście w 124 odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie. W dzisiejszej rozmowie przybliżamy ich profil biznesowy. Nasi goście nie dość, że czerpią radość z życia na łodzi, to jeszcze na tym zarabiają.

Po wysłuchaniu tej rozmowy będziecie wiedzieć:

  • Z jakich źródeł nasi goście czerpią dochody?
  • Jak rozwijają biznes i jakie mają plany na przyszłość?
  • Ile trzeba zapłacić, aby skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia?
  • Kim są ich klienci i jak do nich trafiają?

NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.