PRZEGLĄD CZERWCA W ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE

2 lipca 2021 Maciej Filipkowski

W czerwcu mieliśmy okazję gościć wiele ciekawych osób. Co więcej, urośliśmy o dwa nowe formaty – Zaprojektuj Swój Biznes i Zaprojektuj Swoją Karierę

Podczas rozmów poruszaliśmy tematy związane z nowymi technologiami, sukcesją i możliwościami rozwoju branży cateringów dietetycznych. Nasi goście podpowiadali jak skuteczniej realizować swoje cele zawodowe, wykorzystywać potencjał networkingu i wyjść z korporacji, aby zacząć prowadzić swoje przedsiębiorstwo

Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie ułatwi wam dostęp do ulubionych treści, ale także pomoże odkryć nowe, jeszcze nieodsłuchane odcinki. 

Zaprojektuj Swoje Życie

Rafał Han – przyszłość jest człowiekiem otwartym na świat – Silvair – www.zaprojektujswojezycie.pl/115

W 115 odcinku audycji gościmy współzałożyciela i CEO Silvair – spółki technologicznej z obszaru Internetu Rzeczy i inteligentnego oświetlenia, która zadebiutowała na giełdzie w 2018 roku i podczas IPO pozyskała 20 milionów złotych.

Rafał Han, bo o nim mowa, jest zawsze otwarty na nowe. Przez kilkanaście lat prowadził własne firmy działające w obszarze marketingu i reklamy, współtworzył liczne startupy. Obecnie w 100% poświęca się Silvair, chcąc tworzyć rozwiązania, które zapewnią ludziom komfort i bezpieczeństwo a tym samym będą przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy na rozmowę, w której przechodzimy z Rafałem jego drogę od bycia studentem, do założenia spółki, która spowodowała wprowadzenie zmian w regulaminie GPW.

Piotr Wilam – sprzedaż biznesu odmieniła moje życie – Innovation Nest – www.zaprojektujswojezycie.pl/116

Co łączy takich gigantów jak Onet, Optimus, Wydawnictwo Pascal czy Innovation Nest? Poprawna odpowiedź to Piotr Wilam – nasz gość i legenda polskiego internetu.

Ta rozmowa zapozna was z przedsiębiorczymi początkami Piotra, gdy sprowadzał zeszyty z Niemiec. Porozmawiamy też o tym, jak zarobił 25 milionów dolarów na jednej pamiętnej transakcji. 

Zapraszamy na ogromną dawkę interesujących faktów z życia człowieka, który uznawany jest za pioniera internetu i jednego z bardziej interesujących przedsiębiorców w naszym kraju.

Adam Mokrysz – zwycięski ruch rodzinnej firmy na szachownicy międzynarodowego biznesu – Mokate – www.zaprojektujswojezycie.pl/117

Adam Mokrysz to sukcesor i lider rodzinnego biznesu Grupy Mokate. Podczas wywiadu mówi o niezwykłej strukturze family businesses. Opowiada jak Mokate podbiło już 73 rynki światowe i planuje dalszą ekspansję.

Mimo oczywistych sukcesów, Adamowi nie można odmówić pokory. Jego etyka pracy, przywiązanie do rodziny i wyjątkowe podejście do osiągania osobistych i zawodowych celów, czyni go niezwykle interesującym rozmówcą.  

Maciej Lubiak – gigantyczne wzrosty, nowe rynki – blitzscaling w wykonaniu lidera cateringu dietetycznego – Maczfit – www.zaprojektujswojezycie.pl/118

Catering dietetyczny. Kto choć raz nie zamówił, niech pierwszy rzuci klopsikiem z soczewicy. Niezależnie od indywidualnych opinii na temat diety pudełkowej, te usługi zyskują na popularności w ogromnym tempie. 

Jednym z głównych graczy na rynku jest istniejąca od ponad 6 lat firma Maczfit, która produkuje około 40 tys. posiłków dziennie dla swoich klientów. Rozmawiamy z jej założycielem – Maciejem Lubiakiem, który posiada długoletnie doświadczenie w sporcie i biznesie. Jest sportowcem, ekspertem gastronomii, konsultantem biznesowym, inwestorem i mentorem.

Zaprojektuj Swój Biznes

Mariusz Adamski – 130 mln przychodu rocznie to dopiero początek – Adams Group – www.zaprojektujswojbiznes.pl/mariusz-adamski

📌ODCINEK PETARDA! Ten wywiad cieszy się ogromną popularnością wśród naszych widzów i słuchaczy. 

Biznes Mariusza rośnie jak na drożdżach, rejestrując 100% wzrost rok do roku. W 2021  przewiduje przychody rzędu 130 mln złotych. Mimo oczywistych sukcesów, nasz gość wcale nie zamierza zwalniać tempa. Do 2023 planuje ukończyć inwestycję wartą 125 mln złotych, która pozwoli zatrudnić 1100 osób i znacząco zwiększyć dzienną ilość produkowanych mebli. Jeśli jesteście ciekawi jak:

  • rodzinna firma, która sprzedawała meble na giełdzie w Oleśnicy, przekształciła się w biznes generujący 130 mln zł przychodu rocznie
  • Adams Group buduje relacje z kontrahentami i dostawcami
  • Mariusz wykorzystuje spotkania Mastermind z Maciejem do bycia bardziej świadomym przedsiębiorcą
  • wdrożenie eCommerce i strategii marketingowych pomogło  w rozwoju firmy na rynkach lokalnych i zagranicznych
  • Mariusz od najmłodszych lat budował swoje doświadczenia biznesowe

To zapraszamy na odcinek!

Rafał Han – jak założyć startup – 5 wskazówek dla początkujących – Silvair – www.zaprojektujswojbiznes.pl/rafal-han

W tym odcinku dopytujemy Rafała o najistotniejsze elementy i działania, które należy brać pod uwagę przy budowaniu biznesu. Jeśli jesteście ciekawi jak Rafał: 

  • Buduje zespoły
  • Pozyskuje klientów
  • Buduje relacje z inwestorami 
  • Dba o cashflow

To zapraszamy na odcinek!

Zaprojektuj Swoją Karierę

Monika Rajska-Wolińska – jak skutecznie realizować swoje cele zawodowe – Colliers – https://bit.ly/2UWh4NB

W pierwszym odcinku z serii Zaprojektuj Swoją Karierę rozmawiamy z Moniką Rajską-Wolińską, Partner Zarządzającą Colliers w Polsce. Nasza gościni oprócz pracy zawodowej, działa też jako mentorka w Urban Land Institute i aktywnie udziela się w Fundacji Liderek Biznesu i Vital Voices. 

Gdy Monika mówi o tym, co ułatwia zrobienie kariery i osiągnięcie zawodowych celów, podkreśla istotę bycia autentycznym. Zarówno w życiu jak i pracy, warto być sobą. Podpowiada też jak wpleść pasję w nasz rozwój zawodowy i że czasem warto wziąć krok wstecz aby wykonać trzy w kierunku wymarzonej kariery.

Bez wątpienia ta rozmowa to zbiór wartościowym treści dla każdego, kto zastanawia się nad dalszym rozwojem i poszerzania horyzontów zawodowych.

Katarzyna Krupa – dobry network pomoże wyjść z najgorszych zawodowych tarapatów – https://bit.ly/3qD2er4

Kasia Krupa to prezenterka telewizyjna, reporterka i ekspertka od etykiety i wizerunku w biznesie. Jej różnorodne doświadczenia zawodowe, w połączeniu z życiowymi zbiegami okoliczności, doprowadziły ją do bardzo satysfakcjonującego miejsca w karierze.

Nasza gościni podpowiada, jak networking i nawiązywanie nowych, trwałych kontaktów może wesprzeć proces budowania wymarzonej kariery. 

NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *