Otwórz się na nowe możliwości – Lenovo Polska

22 listopada 2021 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Biznesowy rozwój, nowe możliwości i wyzwania, swoboda działania, sukces zawodowy – to nie opis kolejnego startupu, a firmy z listy Fortune Global 500, której obroty sięgają 45 miliardów USD. Mowa o Lenovo, światowym liderze technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji. 

W dzisiejszym #PołączKropki rozmawiamy z Wojciechem Zaskórskim (General Manager w Lenovo Polska) i Mikołajem Bobińskim (Large Enterprise Leader w Lenovo Polska), którzy przybliżą nam swoją ścieżkę kariery. Panowie osiągnęli niezaprzeczalny sukces i w tym odcinku zdradzają jakie kroki podjęli, aby zrealizować ten cel. 

Przyjacielem odcinka jest ThinkPad X1 Fold – pierwszy na świecie składany komputer, który wprowadzi Cię w przyszłość biznesu i efektywnych rozwiązań technologicznych. 

Lenovo Polska i morele.net przygotowały kod rabatowy na ten sprzęt dla widzów i słuchaczy audycji! Uzyskaj aż 20% zniżki na ThinkPad X1 Fold – wystarczy, że klikniesz poniższy link i w polu „dodaj kod rabatowy” w koszyku wpiszesz MACIEJX1. 

Oferta jest ważna tylko do końca grudnia!

? LINK DO 20% ZNIŻKI NA ThinkPad X1 Fold

Z dzisiejszej rozmowy dowiecie się:

  • Jakie decyzje podejmowali nasi goście, aby osiągnąć szczyt korporacyjnej kariery?
  • Jaką firmą jest Lenovo? Co ją wyróżnia?
  • Dlaczego warto pracować w Lenovo?
  • Dlaczego czasem warto wziąć krok wstecz, aby osiągnąć cel?
  • Dla kogo jest ThinkPad X1 Fold?
  • Jakie rozwiązania technologiczne wyróżniają ten sprzęt na rynku?

?ZAPISZ SIĘ DO SPOŁECZNOŚCI ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: https://zaprojektujswojbiznes.pl/spolecznosc-zsb/  

Bezczynność nie generuje sukcesu. W ZSB doskonale wiemy, że wartościowe społeczności to główny katalizator zmian. Dlatego chcemy zaprosić Cię do współtworzenia networku, którego połączone strategie, wiedza i doświadczenia, pomogą rozwinąć Twój biznes. Wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, uzupełniamy swoje kompetencje, dzielimy rozwiązaniami, które działają w życiu i biznesie.

? NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *