Od pracy na etacie do własnej firmy

2 sierpnia 2021 Maciej Filipkowski

Decyzje mają to do siebie, że trudno się je podejmuje, a jeszcze trudniej egzekwuje. W zasadzie to mogłoby być moje motto życiowe. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że o ile często byłem gotowy na zmianę, o tyle rzeczywistość jej zaimplementowania była procesem pełnym niespodzianek i zaskoczeń. 

Chcąc przewrócić swoje życie życie do góry nogami, polecam zacząć prowadzić swoją firmę. W tym newsletterze przeprowadzę Cię przez proces projektowania przejścia z pracy na etacie do prowadzenia swojej firmy. Czy moje rady zmienią Twoją perspektywę na przebieg takiej zmiany? Możliwe. Czy ułatwią Ci życie, w tym pełnym wyzwań czasie? Bardzo prawdopodobne. A może uda mi się odwieść Cię od podjętej już decyzji? Niewykluczone. 

W dalszej części tego newslettera poruszam takie tematy jak:

  • Jak przekształcić pomysł na model biznesowy?
  • Jakie książki przeczytać, aby lepiej przygotować się do bycia przedsiębiorcą?
  • Zderzenie z rzeczywistością – jak założyć własną firmę i nie polec?

CZYTAJ DALEJ

Powyższy tekst to wycinek z jednego z newsletterów, który co tydzień trafia do skrzynek naszych subskrybentów. Chciałbyś wiedzieć więcej na temat przejścia z pracy na etacie do prowadzenia własnej firmy? A może szukasz sprawdzonych wskazówek jak dobrze wybrać inwestycję?

Dołącz do grona osób, które w każdy poniedziałek otrzymują solidną dawkę praktycznych porad, moich przemyśleń i przedsiębiorczego „know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie są na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się do naszego newslettera na:

www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter

Nasze newslettery wychodzą do subskrybentów sekwencyjnie. Oznacza to, że dostaniesz wszystkie napisane przeze mnie treści – nic Cię nie ominie!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *