O życiu, jego projektowaniu i dystansie do siebie

23 września 2021 Maciej Filipkowski

Co prawda żaden ze mnie Bob Budowniczy, ale jedno wiem na pewno – życie to nie dom. Nie da się go zbudować według projektu, zgodnie z dokładnymi planami i wymiarami. Można natomiast stworzyć warunki zabudowy. Tak, jak podczas planowania miasta. 

W dalszej części tego newslettera poruszam takie tematy jak:

  • Czy nie jest za późno na zmianę? Jak jej dokonać niezależnie od etapu życia, na którym się znajdujesz.
  • Przestań traktować siebie tak poważnie! Zmiana postrzegania siebie jako klucz do projektowania życia.
  • Rola wdruków i power five w planowaniu.

ABY CZYTAĆ DALEJ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Powyższy tekst to wycinek z jednego z newsletterów, który co tydzień trafia do skrzynek naszych subskrybentów. Chciałbyś wiedzieć więcej na temat efektywnego projektowania życia? A może interesuje Cię temat budowania networku lub radzenia sobie ze stresem ?

Dołącz do grona osób, które w każdy poniedziałek otrzymują solidną dawkę praktycznych porad, moich przemyśleń i przedsiębiorczego „know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki.

Nasze newslettery wychodzą do subskrybentów sekwencyjnie. Oznacza to, że dostaniesz wszystkie napisane przeze mnie treści – nic Cię nie ominie!

LUB

ZAPISZ SIĘ DO SPOŁECZNOŚCI ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE

Zapraszamy Cię również do naszej społeczności, gdzie od razu otrzymasz dostęp do wszystkich wysłanych przez mnie newsletterów i wielu innych, niezwykle interesujących i wartościowych materiałów!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *