Nowy show Macieja Filipkowskiego!

1 kwietnia 2021 Maciej Filipkowski

Zaprojektuj Swoje Życie to projekt, w który Maciej włożył całe swoje serce. Mimo wysiłku i zaangażowania, kanał nie performuje tak, jakby tego chciał prowadzący.

Zainspirowany wielką popularnością tematów powiązanych z kulinariami, postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Dlatego dziś dzielimy się z wami czymś nowym, rewolucyjnym. ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻARCIE to nowe spojrzenie na gotowanie w przedsiębiorczym stylu!

Mieszaj, przyprawiaj, inspiruj się! Komentarze (4)

 • Panie Macieju, Pana kanał odkryłem względnie bardzo niedawno i od tego momentu jestem jego ogromnym fanem. Dziwię się dlaczego ciągle jest dość niska oglądalność kanału, ale może to ciągle jeszcze kwestia czasu. Jeśli content Pana projektu pt. Zaprojektuj Swoje Żarcie będzie tak dobry jak spotkań w konwencji Zaprojektuj Swoje Życie – to ma Pan mnie na liście pierwszych odbiorców. Namawiam jednak osobiście do tego, aby pomimo (jak Pan to ujął) niskiego performowania, nie zarzucał idei spotkań w cyklu Zaprojektuj Swoje Życie.
  Takim osobom jak ja seria daje okazję do obcowania z niezwykłymi ludźmi i ich wizją świata, doświadczeniem menedżerskim, po prostu „Mega”.
  Wierzę że takich osób jak ja, które JESZCZE nie znaja Pana kanału, jest wielokrotnie więcej niż obecnie oglądających.

  • Marku, Twój komentarz to złoto. Do takich wracamy, jak szukamy inspiracji do dalszego działania. Niestety Zaprojektuj Swoje Żarcie był tylko żartem z okazji 1 Kwietnia, ale bez wątpienia trochę zwiastował zmiany, które się u nas zadzieją. Proszę się nie martwić, kanał Zaprojektuj Swoje Życie nadal będzie działał! Ogromną satysfakcję daje możliwość dzielenia się z wami, naszymi widzami i słuchaczami, rozmowami z naszymi gośćmi. Dla was chcemy robić więcej, iść dalej i próbować nowych rzeczy. Dzięki, że jesteś z nami!

 • brawo za pomysł! brawo za dostosowywanie się do panujących obecnie na rynków trendów.
  Jest MOOOC!
  Czekam na pierwsze odcinki.

  • Dzięki za tak entuzjastyczne przyjęcie naszego żartobliwego pomysłu:) To jest genialne uczucie, jak widzowie i słuchacze są otwarci na nasze nietypowe propozycje. Niezależnie od tego, czy jest to prima aprilisowy żart, czy faktyczny projekt, który chcemy realizować dla was. Jeszcze raz dziękujemy za tyle pozytywnej energii!

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *