5 sierpnia 2020 Maciej Filipkowski
#NIECODZIENNIK z Piotrem Piaskiem, naginającym rzeczywistość Wiceprezesem i Dyrektorem Strategii w Evenea. W tej krótkiej acz treściwej rozmowie panowie starają się odpowiedzieć na pytanie: jak założyć startup i jak go sfinansować?
Piotr założył już wiele firm. Bez wątpienia ma doświadczenie i wiedzę dotyczące rozpoczynania nowych biznesowych przedsięwzięć. Jeśli jesteście zainteresowani jego perspektywą na ten temat to zapraszamy serdecznie za #niecodziennik.
Pamiętajcie aby subskrybować nasz kanał na YouTube, iTunes, Spotify lub wszędzie tam gdzie słuchacie podcastów. Co czwartek wywiady z przedsiębiorcami. I nie tylko!
Zapraszam do obejrzenia:
🎥 na YouTube: https://youtu.be/LOGfVHVJ1PU
lub wysłuchania:
🎧 na Spotify: https://spoti.fi/2PmTMui
🎧 na iTunes: https://apple.co/3i9DXmT
Cały odcinek z Piotrem możecie obejrzeć tu: https://youtu.be/_Ii603YWzjk
Super wywiad i inteligentnym Panem Piotrem. Aczkolwiek bardzo bardzo bardzo irytujące jest jak Pan prowadzący wchodzi w słowo i przerywa wypowiedź swoim gościom. To nie jest pierwszy wywiad na Pana kanale który oglądałam i rzeczywiście podziwiam gości za ich cierpliwość gdy wchodzi Pan im w słowo. Na ich miejscu wyszłabym z tego pomieszczenia. Dopowiadanie wypowiedzi za gościa programu i przerywanie mu jest nieładne.
Katarzyno, dziękuję za feedback. Niestety „prowadzący” tak już ma i raczej się nie zmieni, a goście jakoś nie wychodzą. 🙂
Pozostaje chyba przywyknąć. 😉