#NIECODZIENNIK z Piotrem Piaskiem

5 sierpnia 2020 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

#NIECODZIENNIK z Piotrem Piaskiem, naginającym rzeczywistość Wiceprezesem i Dyrektorem Strategii w Evenea. W tej krótkiej acz treściwej rozmowie panowie starają się odpowiedzieć na pytanie: jak założyć startup i jak go sfinansować? 

Piotr założył już wiele firm. Bez wątpienia ma doświadczenie i wiedzę dotyczące rozpoczynania nowych biznesowych przedsięwzięć. Jeśli jesteście zainteresowani jego perspektywą na ten temat to zapraszamy serdecznie za #niecodziennik.

Pamiętajcie aby subskrybować nasz kanał na YouTube, iTunes, Spotify lub  wszędzie tam gdzie słuchacie podcastów. Co czwartek wywiady z przedsiębiorcami. I nie tylko!

Zapraszam do obejrzenia:

? na YouTube: https://youtu.be/LOGfVHVJ1PU 

lub wysłuchania:

? na Spotify: https://spoti.fi/2PmTMui 

? na iTunes: https://apple.co/3i9DXmT 


Cały odcinek z Piotrem możecie obejrzeć tu: https://youtu.be/_Ii603YWzjkKomentarze (2)

  • Super wywiad i inteligentnym Panem Piotrem. Aczkolwiek bardzo bardzo bardzo irytujące jest jak Pan prowadzący wchodzi w słowo i przerywa wypowiedź swoim gościom. To nie jest pierwszy wywiad na Pana kanale który oglądałam i rzeczywiście podziwiam gości za ich cierpliwość gdy wchodzi Pan im w słowo. Na ich miejscu wyszłabym z tego pomieszczenia. Dopowiadanie wypowiedzi za gościa programu i przerywanie mu jest nieładne.

    • Maciej Filipkowski 6 sierpnia 2020

      Katarzyno, dziękuję za feedback. Niestety „prowadzący” tak już ma i raczej się nie zmieni, a goście jakoś nie wychodzą. ?
      Pozostaje chyba przywyknąć. ?

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *