NAJWIĘKSZA BIZNESOWA PORAŻKA doprowadziła go do sukcesu – Piotr Miedziński

1 września 2021 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Dziś rozmawiamy z Piotrem Miedzińskim, założycielem Good4Wall. W tym odcinku poznacie historię przedsiębiorcy, który stracił biznes, odnalazł motywację, stworzył coś rewolucyjnego i chce podbijać świat swoimi produktami. 

Po wysłuchaniu tej rozmowy będziecie wiedzieć:

  • Czy sztuka może być dochodem pasywnym?
  • Jak wygląda praca Piotra w fundacji?
  • Jaka była największa biznesowa porażka Piotra i jak sobie z nią poradził?
  • Czym jest Good4Wall i jak wygląda finansowa strona tego biznesu?

Piotr kiedyś postrzegał się jako artystę. Starał się wiecznie tworzyć. Obecnie czuje, że bliżej mu do projektanta. Świadomie projektuje nie tylko biznes, ale też swoje życie. Zawsze zaczyna z wizją końca. 

JAK ZAROBIŁ PIERWSZE PIENIĄDZE?

Pierwszym źródłem dochodu Piotra były antyki. Kupował zniszczone meble, zlecał ich renowację i odsprzedawał klientom. Czuł, że ratuje zapomnianą epokę. Nasz gość wspomina, że oprócz poczucia misji związanego z tą działalnością, dało się też na niej nieźle zarobić. 

Kolejne działania biznesowe też koncentrowały się wokół sztuki. Jednym z nich było malowanie, sprzedawanie i wypożyczanie sztuki. Powołał grupę 40 artystów, którzy malowali dla niego obrazy. Potrafił wtedy sprzedawać  200 obrazów miesięcznie, a dzisiaj jest posiadaczem prawie 2000 obrazów, które wypożycza.  

WYPOŻYCZANIE OBRAZÓW SPOSOBEM NA DOCHÓD PASYWNY

Okazało się, że wypożyczanie obrazów jest usługą, której szuka wiele firm. Piotr nadal prowadzi biznes, który zajmuje się tym projektem. Podkreśla, że jednym z najlepszych źródeł jego klientów jest strona internetowa o idealnym adresie: https://wypozyczalniaobrazow.pl/

Obrazy pochodzą z jego kolekcji. W ofercie posiada obrazy olejne namalowane przez Polskich Artystów, fotografie i instalacje. Jego usługa jest wyjątkowo popularna wśród zagranicznych firm, które przenoszą swoje siedziby do Polski. Piotr podkreśla, że potrójnie odzyskał swoją inwestycję w ten projekt. 

PRACA Z FUNDACJAMI

Będąc dzieckiem, Piotr przeleżał dwa lata w łóżku. Gdy inne dzieci ganiały po dworze, on zastanawiał się nad swoją przyszłością. Ciekawiło go, czy będzie mógł wykonywać zawód, dzięki któremu będzie pomagał innym. Ta potrzeba pomagania została z nim do dziś. 

Nasz gość kocha pomagać. Prawdziwy start życiowy zaczął od pracy w fundacji. Otworzył oddział Fundacja Pożywienie Darem Serca z Warszawy,  która dokarmiała  dzieci w szkołach. Prowadził też bezpłatne szkolenia dla innych Fundacji. Piotr założył też swoją Fundację – JesteśmyOK

PORAŻKA BIZNESOWA

Porażki nigdy nie są łatwe do przełknięcia, ale to, co spotkało Piotra, było dość dramatycznym doświadczeniem. W jedne dzień Piotr dowiedział się, że stracił dwa miliony, swoją firmę i zespół. Nasz gość podkreśla, że czasem sukces nie oznacza zwycięstwa a doświadczenie. 

GOOD4WALL

Obecnie Piotr prowadzi firmę Good4Wall – całkiem nowy twór z nowym spojrzeniem na innowacyjne rozwiązania w dziale dekoracji. Ich produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Nasz gość, wraz z zespołem, robi coś innowacyjnego, co rozwiąże problemy w sektorze budowlanym dekoracji i akustyki. Udało się pozyskać inwestora, który jest wspierający i mocno angażuje się w projekt. 

Obroty firmy są imponujące. Jak do tej pory najlepszy miesiąc dał wynik 57 tysięcy złotych.Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *