Zbudowali imperium i idą po więcej. Łukasz Wojtyca

23 maja 2024 Zaprojektuj Swoje Życie

Niedawno gościliśmy w audycji Karola „Friza” Wiśniewskiego, a dziś  zaprosiliśmy do studia Łukasz Wojtyca.  

Wujek Łuki wspiera projekt EKIPA od samego początku, działając m.in. na backstage’u . To przedsiębiorczy lider, który dba o aspekty biznesowe firmy i napędza jej rozwój.
Łukasz został prezesem zarządu EKIPA HOLDING S.A. ponad rok temu. Niedawno spółka opublikowała wyniki finansowe za rok 2023 – zysk netto wyniósł 9,2 mln zł, a przychody 55,6 mln zł.

EKIPA to nie tylko filmy dla młodych widzów, ale potężny holding zrzeszający kilka spółek. Produkują gry mobilne, lody, ciuchy, a nawet muzykę. Wspierają innych twórców i influencerów, pomagając sięgać im po własne marzenia. Z dnia na dzień pomnażają zyski, wdrażają nowe, zaskakujące pomysły, a ich cele biznesowe zdają się nie mieć sufitu.

W tym odcinku najpierw rozmawiamy o tym, jak do tej pory wyglądało projektowanie życia przez Łukasza i czym zajmował się w czasach przed EKIPĄ. Będzie kilka słów o auto detailingu, bitcoinach, zarabianiu na powerbankach, pracy w korpo i na magazynie w Holandii. Jednym słowem: o przedsiębiorczości, która w duszy gra nieustannie. 

Nie zabraknie też tematu EKIPY i jej biznesowej strony.

Posłuchaj, a dowiesz się, dlaczego EKIPA zdecydowała się wejść na giełdę, wybierając najtrudniejszy sposób na finansowanie, skąd pomysł na podbicie rynku FMCG, jak zarządzać kilkoma spółkami i skąd brać na to czas, jak radzić sobie z szybkim wzrostem, nie zwalniając tempa, dlaczego trudności finansowe napędzają do rozwoju, co dalej z EKIPĄ.

Partnerzy odcinka:

◼ TimeCamp https://bit.ly/3QWowlS (20% zniżki na roczną subskrypcję na hasło ZSZ)

https://fotc.com

https://bigbeans.pl

***

Dołącz do II edycji konferencji „Życie po Exicie!” Spotkajmy się 22.10.2024 r. w Warszawie!

Masz już bilet?  https://zyciepoexicie.plDodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *