Jakub Chmielniak-jak osiągnąć sukces w branży odzieżowej-Mr. Gugu & Miss Go

8 października 2020 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Dla wszystkich naszych słuchaczy i widzów mamy ❗KOD RABATOWY❗ na zakupy w sklepach Jakuba. Przed dokonaniem płatności na stronach Mr Gugu & Miss Go czy Carpatree wpiszcie kod “ZSZ” aby uzyskać zniżkę!

Gościem dzisiejszego odcinka jest Jakub Chmielniak. Pisze o sobie, że “nigdy nie pragnął zostać przedsiębiorcą”. Życie lubi jednak zaskakiwać i z końcem 2011 roku założył Lethe. Dziś prowadzi kilka marek lifestylowych i odzieżowych takich jak Mr Gugu & Miss Go, Live Heroes, Carpatree czy Aloha From Deer. Z każdym kolejnym rokiem przybywa projektów w jego portfolio. Aby spełnić swoje pisarskie aspiracje a także dzielić się doświadczeniami, wiedzą i inspirować innych, założył bloga – http://dreamsower.com.

Zapraszamy na odcinek z niezwykle ciekawym człowiekiem. 

Bio gościa:

Nazywam się Jakub Chmielniak. Nigdy nie pragnąłem zostać przedsiębiorcą. Miałem zupełnie inne marzenia, zupełnie inne aspiracje. W sumie to jestem marzycielem, najbardziej ze wszystkiego chciałem chyba pisać książki. Tak się jednak złożyło, że końcem 2011 roku założyłem Lethe i dziś prowadzę kilka marek lifestyle’owych (odzieżowych, kosmetycznych), firmę produkcyjno-logistyczną, robię badania i eksperymenty, tworzę technologię ecommercową i CRM’y, każdego roku realizuję kolejne nowe projekty, których jest w tym momencie prawie 20. 

W tym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:

  • Skąd pomysł na stworzenie marki odzieżowej?
  • Rady Jakuba dla młodych przedsiębiorców odnoszących pierwsze sukcesy
  • Jak budował zespół?
  • Gwiazdy w jego ubraniach – jak dotrzeć do Katy Perry czy Robbiego Williamsa? 

Notatki z odcinka:

Jakub przedsiębiorcą jest od 8 lat. Decyzję o takiej ścieżce kariery podjął jeszcze w trakcie studiów. Nigdy nie pracował na etacie. Mimo iż był moment, że wiązał swoją przyszłość z karierą naukową na Uniwersytecie to szybko zweryfikował te nadzieje. Był to moment, w którym zaczął projektować swoje życie. 

Powodem do stworzenia pierwszej marki odzieżowej, był, o dziwo, brak pieniędzy. Jego kapitał początkowy oscylował w okolicach 7 – 8 tys.PLN. Mieszkając u rodziców zaczął rozwijać biznes – Mr Gugu & Miss Go. 

Zapytany czego nauczyła go podróż do obecnego sukcesu, Jakub odpowiada, że wytrwałości i pokory. Jest to biznes wymagający, który potrzebuje atencji, zgranego zespołu i zaangażowania. 

Jakub angażuje się w wiele innych przedsięwzięć wykraczających poza ramy prowadzenia firmy. Nagrywa podcast, pisze bloga. Stanowi to źródło satysfakcji ale też daje korzyści networkingowe. 

Nasz gość chciałby abyście zapamiętali, że ciężka praca prędzej czy później przyniesie korzyści. Bądźmy otwarci na fakt, że to, że gdzieś zaczynamy nie znaczy, że tam skończymy. Warto być wytrwałym i konsekwentnym.

📚Książka polecana przez Jakuba:

Pamiętajcie aby subskrybować nasz kanał na YouTube, iTunes, Spotify lub  wszędzie tam gdzie słuchacie podcastów. Co czwartek wywiady z przedsiębiorcami. I nie tylko!

Więcej ciekawych historii i rozmów z wyjątkowymi gośćmi znajdziecie na:

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.

Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc 

iTunes: https://apple.co/2VXB25k 

PATRONITE audycji Zaprojektuj Swoje Życie

Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie. Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja – Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.
Jak to zrobić? To proste. Odwiedź nas na https://patronite.pl/zsz i zostań Patronem już dziś.Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *