Jak zbudować start-up na własnych zasadach? Lech Kaniuk

11 kwietnia 2024 Maciej Filipkowski

Lech Kaniuk był gościem audycji ZSŻ w 2019 i 2022 roku. W dzisiejszym odcinku opowiada o zmianach, które nastąpiły w jego zawodowym życiu w ciągu tych kilku lat. Jak do tego doszło, że Lech Kaniuk – inwestor, ekspert od skalowania biznesu, przedsiębiorca i współtwórca sukcesu iTaxi – ponownie został founderem i to w bardzo trudnej branży? Czy firma, która zamienia domy w zielone elektrownie, może działać bez wsparcia inwestorów?

W pierwszej części tego odcinka rozmawiamy między innymi o tym, jakie możliwości mają founderzy na początku swojej drogi, czym różni się bootstrapping od korzystania z pieniędzy inwestorów i jakie niesie ze sobą korzyści. Budowanie firmy jedynie z własnych funduszy jest bardzo fascynujące, choć ryzykowne. Jednak czy wiesz, co stracisz, jeśli Ci nie wyjdzie? W drugiej części poruszamy temat branży energetycznej, jej rozwoju i przyszłości. 

Jeśli jesteś aspirującym founderem, chcesz prowadzić firmę związaną z hardwarem lub interesuje Cię branża energetyczna – koniecznie wysłuchaj tego odcinka!

???? partnerzy odcinka:

◼https://mobilemed.pl

◼https://startupacademy.pl

◼ https://fotc.com/

◼https://bigbeans.pl

????KURS INWESTOWNIA: https://zaprojektujswojbiznes.pl/kursDodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *