Grzegorz Turniak-topowy głos LinkedIn wyłoniony z chaosu

21 stycznia 2021 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Grzegorz Turniak to niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Można powiedzieć, że to zagadnienie nie ma przed nim żadnych tajemnic. Do tej pory poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 150 000 uczestników. 

W dzisiejszym odcinku dzieli się swoją historią przedsiębiorcy. Dowiecie się jak zaczynał, czego nauczyły go studia inżynierskie i jakie błędy popełniał.

Bio gościa:

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK.  Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 150.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska. 

Obecnie jest partnerem spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak.

Został wybrany jednym z „10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018 i 2019„.  Prowadzi z zespołem programy rozwojowe:

#LinkedinOnBoarding

#MentorCEOin

#RzecznictwoPracowników.

Jest autorem książki „Nigdy nie stój sam”  i współautorem: “Alchemia Kariery” ( z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” ( z R.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem), „Zanurz się w błękitnym oceanie.

W tym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:

  • Czy warto poświęcać osobiste wartości aby osiągnąć sukces?
  • Czy introwertyk może z sukcesem zbudować wartościową sieć networkingową?
  • Ile godzin dziennie Grzegorz spędza na LinkedIn?

Notatki z odcinka:

Data nagrania przypadła na dzień 64 urodzin Grzegorza. Nasz gość zdradza, że to spotkanie było, w pewnym sensie, prezentem z tej okazji.

Wspominając minione lata podkreśla, że jego projektowanie życia miało wymiar mocno chaotyczny.

Po studiach inżynierskich parał się różnymi zajęciami. W międzyczasie nauczył się języka Angielskiego co pomogło mu w pracy przy sprowadzaniu zagranicznych biznesów do Polski. 

Następnie został ściągnięty do Polish International and Business School – jednej z czterech Polskich prywatnych uczelni w tamtych czasach. Niestety dość szybko wszystko się rozsypało.

Grzegorz kontynuował swoją ścieżkę kariery jako manager. Jednym z jego większych atutów była obszerna sieć kontaktów, którą budował przez lata. Według naszego gościa, ludzie są obecnie dużo bardziej otwarci niż w latach 80 tych. Lepiej rozumiemy wartość networkingu.

W 2006 roku Grzegorz sprowadził do Polski BNI – międzynarodową organizację biznesową, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. 

Obecnie jest Prezesem Akademii Rekomendacji, gdzie pomaga się firmom i przedsiębiorcom nawiązywać długofalowe i wartościowe relacje w oparciu o sieci kontaktów biznesowych i networking. 

Jest też Członkiem Zarządu w GrupieYak, która specjalizuje się w budowaniu strategii sprzedaży, outsourcingu działań sprzedaży b2b czy tworzeniu zaangażowanych rzeczników organizacji – Employee Advocacy. 

Grzegorz chciałby aby widzowie i słuchacze zapamiętali aby być sobą. Nie jest to łatwe zadanie. Ale warto zacząć od lepszego poznania siebie. 

Pamiętajcie aby subskrybować nasz kanał na YouTube, iTunes, Spotify lub  wszędzie tam gdzie słuchacie podcastów. Co czwartek wywiady z przedsiębiorcami. I nie tylko!

Więcej ciekawych historii i rozmów z wyjątkowymi gośćmi znajdziecie na:

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.

Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc 

iTunes: https://apple.co/2VXB25k 

PATRONITE audycji Zaprojektuj Swoje Życie:

Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie. Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja – Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.

Jak to zrobić? To proste. Odwiedź nas na https://patronite.pl/zsz i zostań Patronem już dziś. Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *