Focus

24 sierpnia 2021 Maciej Filipkowski

Skup się. Wycisz telefon, wyłącz powiadomienia przychodzących maili, zamknij okno, aby nie słyszeć sąsiada, który kosi trawnik. W świecie pełnym bodźców, informacji, okazji i możliwości bardzo trudno skupić się na jednej czynności, celu czy zadaniu. A co dopiero biznesie. 

Bill Gates, Warren Buffett, Steve Jobs. Łączą ich doświadczenia, które potwierdzają, że jednym z najistotniejszych elementów sukcesu jest

FOCUS

Mojej audycji nie można porównać z Apple czy Microsoft. Moje inwestycje mają wymiar mikroskopijny przy tych poczynionych przez Warrena Buffetta. Jednak głoszona przez nas prawda jest spójna. Focus = sukces.

TU znajdziecie bardzo krótką, acz treściwą wypowiedź na ten temat. Jest też całkiem sensowny artykuł w amerykańskim Forbes, który opisuje wartość skupienia się na jednym celu. Biznesowym lub życiowym. Jednak żeby nie rozpraszać Twojej uwagi, umieściłem link do niego na samym końcu newslettera. 

W dalszej części tego newslettera poruszam takie tematy jak:

  • Nuda a focus w biznesie.
  • Dywersyfikacja może zniszczyć Twoją firmę!
  • Czym jest fałszywa potrzeba bezpieczeństwa?
  • Jak przestać bać się straty?

CZYTAJ DALEJ

Powyższy tekst to wycinek z jednego z newsletterów, który co tydzień trafia do skrzynek naszych subskrybentów. Chciałbyś wiedzieć więcej na temat zalet skupiania się na biznesie? A może chcesz dowiedzieć się, jak zwiększać ceny?

Dołącz do grona osób, które w każdy poniedziałek otrzymują solidną dawkę praktycznych porad, moich przemyśleń i przedsiębiorczego „know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się do naszego newslettera na:

www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter

Nasze newslettery wychodzą do subskrybentów sekwencyjnie. Oznacza to, że dostaniesz wszystkie napisane przeze mnie treści – nic Cię nie ominie!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.