Emilia Bartosiewicz-Brożyna-biznes w kobiecych rękach-Lady Business Club

25 lutego 2021 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Emilia Bartosiewicz-Brożyna doskonale wie co to znaczy być przedsiębiorczą osobą. W 2011 roku założyła Lady Business Club, którego celem jest integrowanie przedsiębiorczych kobiet. W dzisiejszym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie dzieli się swoją historią, opowiada co natchnęło ją do założenia LBC i skąd czerpie inspirację do dalszego działania. 

W tym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:

  • Czym jest sukces dla naszej gościni?
  • Lady Business Club – czym jest i jak ewoluował?
  • Czego uczy prowadzenie własnej firmy?
  • Jak efektywnie budować swoją rozpoznawalność w sieci? 

Notatki z odcinka:

Nasza gościni do pewnego momentu bardzo szczegółowo planowała swoje życie. Chciała aby było idealne. Zdała sobie jednak sprawę, żę tworzy coś, z czym nie do końca się identyfikuje. Momentem przełomowym były narodziny drugiego dziecka. Zaczęła zastanawiać się na czym tak naprawdę jej zależy, jak chce żyć i pracować.

Lady Business Club istnieje już 10 lat. Ten czas Emilia poświęciła na budowanie wartościowej społeczności kobiet. Zanim podjęła się tego wyzwania pracowała w korporacji. Był to czas, w którym przyswoiła dużo niezbędnej wiedzy i poznała wielu ciekawych ludzi. Mimo tych pozytywów, nasza gościni cały czas intensywnie zastanawiała się nad dalszymi krokami w swojej karierze. Zawsze chciała mieć coś swojego, prowadzić swój projekt, na który będzie miała realny wpływ. Dlatego postanowiła stworzyć własną społeczność jaką jest Lady Business Club. 

Wspomina, że na początku eksperymentowała. Nie miała strategii ani modelu biznesowego. 

Obecnie Klub zrzesza wiele niesamowitych kobiet z najróżniejszych branż. Członkinie dają sobie wsparcie, motywację do działania i są dla siebie źródłem wiedzy i doświadczeń. 

Własna firma nauczyła Emilie elastyczności i konsekwencji. Teraz rozumie, że ogromną siłą jej działalności jest też zespół, którym się otacza. 

Nasza gościni chciałaby aby słuchacze i widzowie zapamiętali, że warto brać sprawy w swoje ręce i projektować życie wedle własnych potrzeb. 

Książka polecana przez Emilię: 

Więcej ciekawych historii i rozmów z wyjątkowymi gośćmi znajdziecie na:

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.

Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc 

iTunes: https://apple.co/2VXB25k 

PATRONITE audycji Zaprojektuj Swoje Życie:

Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie. Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja – Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.

Jak to zrobić? To proste. Odwiedź nas na https://patronite.pl/zsz i zostań Patronem już dziś. Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *