Dlaczego warto prowadzić swoją firmę?

26 lipca 2021 Maciej Filipkowski

Kiedyś byłem jak Leonardo DiCaprio w filmie Titanic. Co prawda nie stałem na dziobie statku, deklarując swój status króla wszechświata do bezkresnego oceanu, ale miałem poczucie, że osiągnąłem szczyt. Były pieniądze, sukces, dobre garnitury, służbowe kolacje i dużo podróży.

Dziś piszę do Ciebie zza mojego domowego biurka, ubrany w moją ulubioną, spraną koszulkę Desigual. ? Wspomnienia firmowego życia wiszą na wieszaku w szafie, do której już od dawna nie zaglądam. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego zrezygnowałem z „prezesowania” na rzecz prowadzenia swojej własnej firmy. Może też stoisz przed takim wyborem. Rozważasz za i przeciw zmiany, która może wywrócić Twoje życie do góry nogami. Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy warto, to mam dla Ciebie odpowiedź.

Nie warto, ale nagroda jest przednia. 

W dalszej części tego newslettera poruszam takie tematy jak:

  • Bycie przedsiębiorczym a bycie przedsiębiorcą – czy znasz różnicę?
  • Największe wyzwania związane z byciem przedsiębiorcą.
  • Zalety bycia przedsiębiorcą.
  • Jak duży wpływ ma nasza życiowa wytrwałość w osiąganiu biznesowego sukcesu?

CZYTAJ DALEJ

Powyższy tekst to wycinek z jednego z newsletterów, który co tydzień trafia do skrzynek naszych sukskrybentów. Chciałbyś wiedziec więcej na temat korzyści wynikających z prowadzenia własnej firmy? A może szukasz sprawdzonych wskazówek jak przejść z pracy na etacie do prowadzenia własnego biznesu?

Dołącz do grona osób, które w każdy poniedziałek otrzymują solidną dawkę praktycznych porad, moich przemyśleń i przedsiębiorczego „know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie są na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się do naszego newslettera na:

www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter

Nasze newslettery wychodzą do subskrybentów sekwencyjnie. Oznacza to, że dostaniesz wszystkie napisane przeze mnie treści – nic Cię nie ominie!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *