Dlaczego warto projektować swój biznes

19 lipca 2021 Maciej Filipkowski

Ponoć większość z nas sprawdza social media i czyta newslettery…w toalecie. Nie wiem gdzie się aktualnie znajdujesz, ale uwzględniając statystyki, to szykuje się niezła anegdota o początkach sukcesu Twojego biznesu.

Niezależnie od etapu ścieżki przedsiębiorcy, na jakim się znajdujesz, na pewno stawiasz czoła różnym problemom. Może nie wiesz od czego zacząć, czujesz wypalenie, brakuje pieniędzy na rozwój lub całe to przedsięwzięcie przestało sprawiać Ci radość. A może chcesz sprzedać swój biznes, otworzyć kolejny lub skalowanie i wzrost firmy wymyka się spod Twojej kontrol. Moim celem jest przekazanie wiedzy, narzędzi i wskazówek, niezbędnych do tego aby:

  • Być bardziej przedsiębiorczym (i co to w ogóle znaczy)
  • Świadomie projektować swój biznes
  • Rozwiązywać problemy, które w biznesie się pojawiają, niezależnie od etapu, na którym jesteś Ty lub Twoje przedsiębiorstwo.

W dalszej części tego newslettera poruszam takie tematy jak:

  • Jakie są najważniejsze składowe planowania?
  • Czym jest cashflow i dlaczego jest kluczowym elementem prowadzenia biznesu?
  • Zarządzanie i delegowanie – rozsądek w biznesie.
  • Czym jest model biznesowy i jak go zrozumieć?

CZYTAJ DALEJ

Powyższy tekst to wycinek z jednego z newsletterów, który co tydzień trafia do skrzynek naszych sukskrybentów. Chciałbyś wiedziec więcej na temat exitów? A może szukasz sprawdzonych wskazówek jak przejść z pracy na etacie do prowadzenia własnego biznesu?

Dołącz do grona osób, które w każdy poniedziałek otrzymują solidną dawkę praktycznych porad, moich przemyśleń i przedsiębiorczego „know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie są na wyciągnięcie ręki.

Jeżeli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się do naszego newslettera na:

www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter

Nasze newslettery wychodzą do subskrybentów sekwencyjnie. Oznacza to, że dostaniesz wszystkie napisane przeze mnie treści – nic Cię nie ominie!Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *