Bartłomiej Gola w #PołączKropki-Venture Capital bez tajemnic. Poznaj książkę ujawniająca sekrety branży.

8 marca 2021 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Interesuje was temat Venture Capital? Zastanawiacie się jak działa fundusz VC, jak zarabia i jak wybiera firmy, w które inwestuje? 

W dzisiejszym #PołączKropki gościmy Bartłomieja Golę, który poleca wyjątkową książkę, która zdradza niejeden sekret branży VC. Jest pełna wskazówek i wartościowej wiedzy. Pozwala zrozumieć rolę funduszu w osiąganiu ponadnormatywnych zwrotów w biznesach skrajnego ryzyka. 

?Chodzi oczywiście o książkę Tajemnice Sand Hill Road Scotta Kupora.

Bio gościa:

Bartek Gola jest partnerem generalnym SpeedUp Group, zaangażowanym w realizacje inwestycji early-stage w obszarach związanych z martech, marketplace, IoT i hardware. Z branżą startupową związany jest od ponad 8 lat, zaczynał jako inwestor w kilku przedsięwzięciach realizowanych przez partnerów biznesowych, jest współtwórcą kilkunastu startupów technologicznych. Spółki z portfolio grupy wspiera wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowania i testowania modeli biznesowych, zarządzania oraz tworzenia strategii biznesowych i negocjacji. Przygotowuje je do pozyskiwania kolejnych rund inwestycyjnych a także wspiera w procesach sprzedaży udziałów i współpracy z dużymi partnerami biznesowymi. Bartek od kilku lat intensywnie wspiera rozwój polskiej społeczności startupowej.

Dla kogo polecana książką?

Doświadczenie i wiedza Bartka gwarantuje, że książka, którą poleca w tym odcinku, będzie wartościowym dodatkiem do waszej biblioteczki. Odkrywa ona wiele sekretów branży VC. Jest źródłem wiedzy zarówno dla startupów jak i dla managerów funduszy czy potencjalnych inwestorów.

Więcej ciekawych historii i rozmów z wyjątkowymi gośćmi znajdziecie na:

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.

Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc 

iTunes: https://apple.co/2VXB25k 

PATRONITE audycji Zaprojektuj Swoje Życie:

Wspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie. Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja – Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.

Jak to zrobić? To proste. Odwiedź nas na https://patronite.pl/zsz i zostań Patronem już dziś. Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *