Automatyzacja to know-how w pudełku – Arkadiusz Pietrowiak | NIXAL

13 lipca 2023 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Arkadiusz Pietrowiak – CEO i founder firmy Nixal – zanim postanowił zostać przedsiębiorcą, spędził kilka lat, pracując na uczelni. To doświadczenie pozwoliło mu stworzyć firmę na własnych zasadach, zebrać odpowiednich ludzi do zespołu i w pełni świadomie wejść w świat automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. 

W dzisiejszej rozmowie z Maciejem Filipkowskim Arkadiusz opowie, jakie zmiany czekają polskich przedsiębiorców w najbliższych latach. Czy to prawda, że automatyzacja „zabierze” miejsca pracy? Dlaczego warto budować procesy automatyzacji krok po kroku, zamiast kupować gotowe rozwiązania? Czy robotyzacja pomaga skalować firmę? Po jakim czasie zwraca się inwestycja w automatyzację i jakie firmy powinny wprowadzić ją w swoich procesach? Jak będzie wyglądała przyszłość automatyzacji w Polsce? 

Posłuchaj, jeśli chcesz wskoczyć na zbliżającą się falę rewolucji z gracją doświadczonego surfera. 

*** 

Partner programu: NIXAL – https://nixal.pl/ 

Nixal zajmuje się szeroko rozumianą automatyzacją i robotyzacją w tym m.in. budową i projektowaniem nietypowych maszyn, linii produkcyjnych i stanowisk zrobotyzowanych. Działalność firmy Nixal zaczyna się tam, gdzie kończy się YouTube, a potrzebna jest kreatywność i zmysł inżyniera. Misją firmy jest efektowne dostarczanie efektywnych rozwiązań.

***

???? Zapisz się do newslettera: www.zaprojektujswojezycie.pl/newsletter 

*** 

Podcast Zaprojektuj Swoje Życie znajdziesz na: 

???? Spotify: https://open.spotify.com/show/22ZTxtOqXJR4nOZGOaXUei?si=2aaed786d76048d0 

???? Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/zs%C5%BC/id1457955290 Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *