Action S.A. odrodziło się niczym feniks z popiołów. Co teraz planuje Piotr Bieliński?

27 stycznia 2022 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Dwa potężne kryzysy nie zniechęciły go do prowadzenia biznesu. Co więcej, sprawiły, że jest lepszym liderem, bardziej doświadczonym przedsiębiorcą. Niezależnie od sytuacji, w której się znajdował nasz gość, zawsze wspierały go trzy silne filary: rodzina, sport i oddani pracownicy.

Naszym dzisiejszym gościem jest Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Action S.A. Pasjonat sportu, rywalizacji i handlu.  

Zapraszamy na rozmowę, z której dowiecie się, dlaczego droga jest ważniejsza od mety i jak mądrze budować zespoły w firmie.

Z tego odcinka audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:

  • Jak sport ukształtował osobowość i przedsiębiorczość Piotra?
  • Tanio kupić, drogo sprzedać – jak Piotr zarobił pierwsze pieniądze?
  • Proces rozwoju biznesu – jak Action S.A. osiągnęło miliard złotych przychodu?
  • Jak Piotr radzi sobie w stresujących sytuacjach w biznesie?
  • Jaki jest sposób naszego gościa na budowanie zaangażowanego zespołu?
  • Co sprawiło, że Piotr zdecydował się wprowadzić Action na giełdę?
  • Czy giełda jest dobrym miejscem na pozyskanie kapitału?
  • Problemy z Urzędem Skarbowym – jak firma poradziła sobie z największym wyzwaniem w swojej historii?
  • Jak sport uratował Piotra w trakcie największego kryzysu jego firmy? 

BIO Piotra

Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Action S.A., od ponad trzydziestu lat w zarządzaniu łączy dwie pasje – do sportu i biznesu. W obu sięga po najwyższe zwycięstwa. W biznesie dwukrotnie zdobył tytuł Postaci Roku Rynku IT Plebiscytu CRN oraz doszedł do finału konkursu Przedsiębiorca Roku organizowanego przez firmę EY, a w kolarstwie – w 2017 r. zwyciężył na dystansie 120 km w swojej kategorii wiekowej w Pucharze Świata UCI, a rok później zajął 1. Miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski.  Zawsze podkreśla, że zarówno w sporcie, jak i w biznesie liczy się zgrany zespół. Swoją karierę biznesową zaczynał na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej, sprzedając oprogramowanie komputerowe. Od początku tworzył zespół, dzięki któremu stale rozwijał możliwości Action i w ciągu pięciu lat osiągnął miliard zł przychodów. Dziś Action jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, a Piotr Bieliński snuje plany biznesowe, nie tylko w IT, ale również w innych branżach. 

PIOTR CHCIAŁBY, ABYŚCIE ZAPAMIĘTALI

Warto być pokornym. Nigdy nie wiesz, co czeka Cię w życiu. Bywają momenty, gdzie w jednej chwili wali się Twój cały świat. Pamiętaj, aby w miarę możliwości być przygotowanym na stres. Miej odskocznię, która daje Ci możliwość realizowania się w innej życiowej sferze. 

?ZAPISZ SIĘ DO SPOŁECZNOŚCI ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES 

Zapisz się: https://zaprojektujswojbiznes.pl/spolecznosc-zsb/  

Bezczynność nie generuje sukcesu. W ZSB doskonale wiemy, że wartościowe społeczności to główny katalizator zmian. Dlatego chcemy zaprosić Cię do współtworzenia networku, którego połączone strategie, wiedza i doświadczenia, pomogą rozwinąć Twój biznes. Wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, uzupełniamy swoje kompetencje, dzielimy rozwiązaniami, które działają w życiu i biznesie.

? NEWSLETTER ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES

Zapisz się: http://zaprojektujswojezycie.pl/newsletter/ 

Zapisując się do naszego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym Maciej dzieli się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how”. Wiedza i doświadczenia, które zdobywał przez ponad 30 lat pracy w biznesie, są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes – zapisz się! Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *