#13 ZSŻ-Lech Kaniuk-człowiek wielu talentów-co-founder PizzaPortal

20 czerwca 2019 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

W najnowszym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie, Maciej Filipkowski rozmawia z Lechem Kaniukiem – seryjnym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek, ekspertem od innowacji… można by bardzo długo wymieniać…

Wychował się w Szwecji. Tam stawiał pierwsze kroki jako przedsiębiorca. Już jako mały chłopiec zbierał kwiaty z okolicznych łąk (i jak się potem okazało, prywatnych ogródków 🙂 ) i sprzedawał je innym.

Mając 18 lat stworzył i sprzedał swoją pierwszą innowację. Znalazł w tym inspirację i chęć do dalszego rozwoju.

Nasz gość znany jest z zarządzania i współtworzenia sukcesów takich marek jak PizzaPortal, iTaxi, Bean & Buddies czy SunRoof. Łączna wartość stworzonych przez niego spółek to ponad 5 mln euro.

W PizzaPortal pracował prawie dekadę. Zapytany, co dało mu bycie przedsiębiorcą na taką skalę zanim ukończył 30 lat, odpowiada, że zdobył ogromne doświadczenie – zarówno biznesowe jak i życiowe.

PizzaPortal nauczyło go także jak radzić sobie z porażkami na dużą skalę. Wydał ponad 2 mln złotych na zamknięcie tej spółki.

Lech twierdzi, że ma awersję do ryzyka – szczególnie jeśli chodzi o zabezpieczenie majątku. Ma świadomość, że trzeba realizować pomysły i działać ale zawsze starać się zachowywać bezpieczeństwo kapitału.

Książkę “Siła Pędu” pisał 3 miesiące. Sam ją sprzedaje. Jego nowym hobby jest wchodzenie na Goodreads, czytanie opinii i pozostawionego przez czytelników feedbacku.

Mamy dla was niespodziankę od naszego rozmówcy – kupon rabatowy na jego książkę!  Kupon jest ważny do końca 2019. Z kodem  rabatowym: ZAPROJEKTUJ dostajesz – 30 % na książkę drukowaną, audio czy ebooka.  Wejdź na www.silapedu.pl złóź zamówienie i przed płaceniem kliknij na zielony baner gdzie możesz wpisać lub wkleić kupon rabatowy ZAPROJEKTUJ

Co więcej, mamy dla Was 2 książki z autografem Lecha.

Otrzymają je 2 osoby, których komentarz pod naszym dzisiejszym filmem na YouTube zbiorą największą ilość lajków. Macie czas do 27 Czerwca !

Lech Kaniuk mocno wierzy, że aby projektować trzeba próbować, szukać, i próbować. Pokazuje, jak dzięki sile pędu idzie przez życie biznesowe skutecznie i mocno do przodu.

Książka polecana przez Lecha to oczywiście – Siła Pędu – www.silapedu.pl

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.

Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc

iTunes: https://apple.co/2VXB25kDodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *