#10 ZSŻ – Renata Kaczoruk – w poszukiwaniu radości z życia – modelka | influencerka | mentorka

30 maja 2019 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Renata Kaczoruk jako nastolatka zadebiutowała w branży modowej. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów: Jean Paul Gaultier, Giorgio Armani, Celine.

Jej rozpoznawalność wzrosła wraz z uczestnictwem w programach Azja Express czy Taniec z Gwiazdami. Niewiele osób jednak wie, że nasza bohaterka chciała studiować fizykę i obecnie angażuje się w takie inicjatywy jak Girls in Tech.

Dla Renaty projektowanie życia to proces dynamiczny. Kolejne doświadczenia kreują jej osobowość i charakter.

Po udziale w Azja Express w 2016 roku, odnalazła spokój w rodzinie i ugruntowanej przeszłości. Ze sztormu mediowego udało się jej wrócić na spokojniejsze wody.

W tym samym roku postanowiła stanąć za kamerą aby zrealizować dokument – Modelki 3.0. Jak sama twierdzi, znajduje ogromną przyjemność w opowiadaniu obrazem i planuje wrócić w przyszłości do tej formy ekspresji. Tym razem będzie to dokument poświęcony Silicon Valley – tematyce bardzo jej bliskiej.

Tak jak projektowanie życie jest dla Renaty procesem dynamicznym, zmiennym, to cel do którego dąży jest stały. W centrum jej uwagi jest ciągłe pogłębianie wiedzy na temat świata ale i samej siebie. Dzięki różnorodności doświadczeń zrozumiała jak ważna jest dyscyplina i bycie sobą. Przyjęła, że jest wystarczająco dobra.

Działa jako mentorka w Girls in Tech, gdzie wspiera kobiety w dążeniu do celu, odkrywaniu świata i swoich możliwości.

Obecnie jej uwagę pochłania angażowanie się w środowisku technologicznym i startupowym – podróżuje między Polską, a USA aby pogłębić swoją wiedzę i zainteresowania. Uczy się inwestować energię w to co jej służy i co ją rozwija.

Książka polecana przez Renatę Kaczoruk – Dary Niedoskonałości – Brene Brown – https://bit.ly/2X8M9Kc

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego ciekawego odcinka pamiętajcie o subskrypcji na YouTube i waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastówDodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *