#07 ZSŻ – Olga Bukowska – jak stworzyć firmę dzięki swojej pasji – Plants For Humans

9 maja 2019 Maciej Filipkowski

00:00
00:00

Jak zarabiać na swojej pasji? Wywiad z Olgą Bukowską

Olga Bukowska rozkwitła, dzięki swojej firmie Plants For Humans. Projekt ten zaczął zapuszczać korzenie w jej sercu po latach spędzonych w takich firmach jak McKinsey, Unilever czy startupie Billon. Rozwój własnej firmy to pierwszy raz w życiu, gdy mogła zrobić coś od początku do końca zupełnie po swojemu! Zainspirowana rozmowami z kobietami ze świata startupów, zaczęła działać. Czerpiąc inspirację z “zielonego pokoju” swojej babci, dziś tworzy biznes, który pomaga ludziom znaleźć roślinę, z którą będą żyć długo i szczęśliwie.

Biznes z pasji do roślin

Założycielka Plants For Humans mówi o swojej firmie jako o miejscu w sieci, w którym znajdziesz idealną roślinę do swojego domu i biura. Do prowadzenia własnego biznesu dojrzewała przez lata, które spędziła w konsultingu, FMCG i startupie FinTech. Ma ogień w sercu i lubi robić po biznes swojemu.

Książka polecana przez Olgę – Buszujący w Zbożu – J.D. Salinger – https://amzn.to/3zYufhc

Facebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/

Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/

Aby nie przegapić kolejnego ciekawego odcinka pamiętajcie o subskrypcji na YouTube i obserwowaniu nas w waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchacie podcastów. Zapraszamy do sprawdzenia innych odcinków naszego podcastu biznesowego!Komentarze (1)

  • Pani Olgo. Z szacunkiem ale gdyby nie pieniadze Pani meza i jego rodziny pracowalaby Pani korpo dalej. Maz kupil Pani zabawke aby miala Panie co robic. Rosliny ladne, ale niczym sie nie roznia od tych w marketach – a za wyjatkiem ceny.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *