Zaprojektuj Swój Biznes z Maciejem Filipkowskim

Zapisując się do tego newslettera, zyskujesz dostęp do jedynego miejsca, w którym dzielę się praktycznymi poradami, przemyśleniami i przedsiębiorczym know how". Wiedza i doświadczenia, które zdobywałem przez ponad 30 lat pracy w biznesie są na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz inspiracji oraz prawdziwie eksperckiego punktu widzenia na biznes - zapisz się! 

Administratorem Twoich danych osobowych będzie ZSZ.Media Maciej Filipkowski S.K.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marii Konopnickiej 6/220. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zapraszam do mojego świata!

Audycja, biznes, inwestycje, korporacje, startupy, mentoring. To dopiero wierzchołek góry lodowej tego, czym się zajmuję. Spotykam ciekawych ludzi, wspieram rozwiązywanie nietypowych problemów przedsiębiorców, służę wiedzą i doświadczeniem.

Zawsze rezerwowałem swój czas i umiejętności dla wąskiego grona odbiorców. Dziś zapraszam Cię do mojego świata. Rozgość się, usiądź wygodnie, zacznij poszerzać horyzonty i zmieniać perspektywę na przedsiębiorcze życie. Newsletter Zaprojektuj Swój Biznes to treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego

Przyznaj się, ile nieprzeczytanych newsletterów czeka na otwarcie w Twojej skrzynce. 

Zaprojektuj Swój Biznes jest tak dobry, że nie dość, że zawsze go otworzysz, to będzie miał swój dedykowany folder. Dlaczego? Już mówię.

czas

30 lat - tyle zajęło mi zbudowanie unikalnej sieci kontaktów, zdobycie eksperckiej wiedzy i wartościowych doświadczeń. Teraz podzielę się nimi z Tobą.

przemyślenia

Newsletter oferuje Ci dostęp do przemyśleń i wniosków, na które zabrakło czasu w odcinkach Zaprojektuj Swoje Życie. Zabierzemy Cię za kulisy naszych rozmów.

mój portfel

Podzielę się z Tobą strategiami inwestycyjnymi. Poznasz praktyczne rozwiązania, które stosuję przy budowaniu swoich biznesów.

unikalne treści

Jedną z najważniejszych wartości newslettera jest dostęp do treści, które nie pojawiają się nigdzie indziej. Nie znajdziesz ich w audycji, ani na stronie Zaprojektuj Swoje Życie. Co więcej, są one wynikiem moich prywatnych doświadczeń, dając im unikalną wartość w morzu banałów. 

tylko dla wybranych

Zawsze rezerwowałem swój czas i wiedzę dla wąskiego grona odbiorców. Newsletter to klucz do treści dostępnych do tej pory tylko dla wybranych. 

oferta dla nielicznych

Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o produktach i usługach, które tworzymy w ramach ZSZ.Media? W newsletterze piszemy o premierowych rozwiązaniach dla przedsiębiorców, które będą nieocenionym wsparciem Twojego biznesu. 

O czym przeczytasz?

Jak budować biznes

Niezależnie od tego, na jakim etapie drogi przedsiębiorcy jesteś, newsletter Zaprojektuj Swój Biznes zapewni Ci inspirację do działania, dużą dawkę wiedzy i sposoby radzenia sobie z wyzwaniami. 


Jak zarządzać

Mając firmę musisz zarządzać - czasem, funduszami, ludźmi, zasobami. Moje 30 letnie doświadczenie zdobyte w korporacjach, własnych przedsiębiorstwach, jako wspólnik czy inwestor, to źródło najskuteczniejszych metod zarządzania, sposobów radzenia sobie z kryzysem i wzrastania jako leader. 

O świadomym projektowaniu biznesu

Chcesz poprawić cashflow, lepiej zrozumieć model biznesowy lub umiejętnie delegować? Mój newsletter zapewni Ci niezbędną wiedzę do świadomego projektowania Twojego biznesu. 

Jak inwestować

Chcesz powiększyć swój portfel o nowe inwestycje? Ciekawi Cię angel investing, venture capital i crowdfunding? Podpowiem jakie strategie najlepiej się sprawdzają, gdzie szukać wsparcia i jak rozwijać się jako inwestor. 

O tworzeniu zespołu

Ludzie to jeden z ważniejszych elementów sukcesu Twojej firmy. Podpowiem Ci jak wybrać wspólnika, czym kierować się przy budowaniu zespołu i dlaczego warto inwestować w relacje z pracownikami. O porażkach i sukcesach

Każdy z nas popełnia błędy. Podzielę się z Tobą moimi, abyś z większą świadomością mógł realizować swoje cele. Dzięki moim doświadczeniom, łatwiej znajdziesz rozwiązania dla kwestii, które spędzają Ci sen z powiek. 

Zapisz się! Kolejny Newsletter trafi do Subskrybentów już w najbliższy poniedziałek o 8:00

Administratorem Twoich danych osobowych będzie ZSZ.Media Maciej Filipkowski S.K.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marii Konopnickiej 6/220. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.